1. Komunikaty
Polska

Alima-Bis poszerza sieć partnerów ds. obrotu proszkami spożywczymi

Źródło: Forum Mleczarskie Biznes
Autor: Monika Czaplicka

Alima-Bis uznany producent proszków mlecznych i serwatkowych, w związku z rozwojem oferty produktowej i szeroko zakrojoną ekspansją na rynki całego świata, aktywnie poszukuje do współpracy osób z wieloletnim doświadczeniem w handlu B2B, które odpowiadać będą za poszerzanie sieci zakupów i sprzedaży oferowanych przez Alima-Bis proszków spożywczych – mlecznych i serwatkowych, na rynku polskim i europejskim.

Posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie spółka Alima-Bis specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości demineralizowanej serwatki w proszku i mieszanek mlecznych w proszku (w tym proszków funkcjonalnych dedykowanych do branży piekarniczo-cukierniczej) marki Alima Milk and Whey Powders. 

Grupa posiada trzy zakłady przetwórcze, w których dzięki zaawansowanej technologii uzyskiwane są produkty o najwyższej jakości i bardzo dobrych parametrach żywieniowych. Certyfikaty jakościowe, takie jak IFS Food, Kosher i Halal, poświadczają najwyższą jakość i dostępność produktów Alima Milk and Whey Powders na rynkach całego świata.

Oferta produktowa Alima-Bis skierowana jest głównie do producentów wyrobów spożywczych, takich jak wyroby piekarnicze (ciasta, ciastka), słodycze, lody, czekolady, napoje mleczne, jogurty pitne, sosy i zupy w proszku.

Więcej informacji na stronie: https://wheypowder.com.pl/dolacz-do-nas/

Warte przeczytania