1. Komunikaty
Polska

Euroser Dairy Group: Old Amsterdam wprowadza nowy produkt

Źródło: Euroser Dairy Group
Autor: Monika Czaplicka

Uwaga miłośnicy sera: półka z serami wzbogaciła się o nowy produkt. W tym sezonie Old Amsterdam wprowadza Tasty Grill, ser grillowy o wyjątkowym smaku Old Amsterdam. Wraz z pojawieniem się Tasty Grill, Old Amsterdam poszerza swoją ofertę w zakresie „gotowania z serem”, a tym samym zwiększa swój udział w sekcji produktów „na grilla”. Ser odgrywa coraz ważniejszą rolę podczas gotowania, na przykład jako wegetariański substytut mięsa lub jako dodatek smakowy lub wzmacniający sałatkę. Old Amsterdam Tasty Grill ma kremowe wnętrze, a na zewnątrz jest chrupiący. Produkt jest łatwy i szybki do przygotowania na patelni, patelni grillowej lub na grillu.

Produkty z gamy Old Amsterdam, dotychczas były dedykowane głównie jako przekąski i składnik kanapek, dzięki Tasty Grill, została ona rozszerzona o produkty na grilla. Nowego produktu nie należy mylić z sufletem serowym lub sznyclem serowym (produkty z panierką), ponieważ jest zupełnie nowa alternatywa posiłku dla miłośników sera. Tasty Grill ma twardą konsystencję, która nie rozpada się podczas jedzenia i może być używana na wiele sposobów. Na przykład jako składnik burgera z grillowanymi warzywami lub pokrojony na mniejsze kawałki, aby wzbogacić sałatkę do posiłku. Ser jest również poręczny i smaczny: Tasty Grill nie topi się podczas przygotowywania – dlatego jest idealny do grillowania! Oprócz Tasty Grill Original dostępny jest również wariant ze słodkim chili, szczególnie dla domowych kucharzy, którzy lubią ostrzejsze doznania smakowe.

Dziś wieczorem zjemy Old Amsterdam

„Dzięki Tasty Grill, Old Amsterdam jest skierowany do epikurejczyków, którzy lubią urozmaicać swoje wieczorne posiłki opcjami wegetariańskimi”, ujawnia Brand Manager marki. „Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na dietę fleksitariańską, widzimy, że segment serów grillowych, z produktami takimi jak na przykład halloumi, zyskuje na popularności. Na półce z wegetariańskim mięsem widzimy również, że substytuty mięsa z serem są jednymi z najlepiej sprzedających się produktów. Tasty Grill wpisuje się w te trendy i naprawdę wnosi coś nowego do segmentu serów. Nasz sery grillowe oferują dużą różnorodność w kuchni, ale także na przykład podczas grillowania. Ponieważ zbliża się sezon grillowy, spodziewamy się, że nasz Tasty Grill szybko przypadnie do gustu konsumentom”.

  

O Old Amsterdam

Old Amsterdam wierzy, że to, co jest wytwarzane z kunsztem i przekonaniem, jest rozpoznawane i uznawane przez ludzi mających nosa do prawdziwej jakości. Niezależny instytut badawczy został postawiony przez rodzinę Westland przed niemożliwym zadaniem: opracować przepis na najsmaczniejszy ser dojrzewający. Ser z dojrzewającymi kryształkami i pikantnym smakiem, który nadal jest kremowy i nadaje się do krojenia. Rezultat? Wyjątkowy smak Old Amsterdam! Odkryty poprzez przesuwanie granic wszystkiego, co możliwe w serowarstwie. Pomysłowe, odważne i swobodne dążenie do odkrywania nieograniczonych możliwości smakowych, łączące wiedzę ponad granicami państw z holenderską świadomością. Old Amsterdam charakteryzuje się inspirującymi producentami sera, którzy z dumą i poświęceniem dokonują zmian. Nasz ser jest dojrzały w smaku i młody w sercu. Od ponad 35 lat jego autentyczny smak zdobywa międzynarodowe nagrody.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania