1. Komunikaty
Polska

Mlekpol na liście 50 najlepszych pracodawców według tygodnika „Wprost”

Źródło: Mlekpol (SM)
Autor: Janusz Górski
© mlekpol (sm)

Mleczarnia Mlekpol (SM), wiodący producent mleka i produktów mlecznych w Polsce, znalazł się na liście 50 najlepszych pracodawców według tygodnika „Wprost”. W corocznym rankingu ponad pół tysiąca największych działających w Polsce przedsiębiorstw oceniono pod kątem zatrudnienia na etacie, udzielania podwyżek i stabilności zatrudnienia.

Mlekpol (SM) doceniony został za swoje zaangażowanie w dobrostan pracowników, tworzenie profesjonalnego środowiska pracy oraz oferowanie atrakcyjnych perspektyw rozwoju zawodowego. Firma nie tylko zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet świadczeń socjalnych i atrakcyjne benefity, ale także stawia na rozwój umiejętności swoich pracowników poprzez programy szkoleniowe i wsparcie mentorskie.

Jednym z kluczowych czynników wyróżniających Mlekpol (SM) jako pracodawcę jest stabilność zatrudnienia. Nawet w trudnych czasach (pandemia, wojna w Ukrainie, inflacja) firma utrzymuje stałą liczbę pracowników i unika redukcji etatów. Z tego względu Mlekpol (SM) jest atrakcyjnym miejscem pracy dla wielu profesjonalistów.

– Czujemy się zaszczyceni, że nasza Spółdzielnia została wyróżniona przez tygodnik „Wprost” jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Dowodzi to, że tworzymy dobre warunki pracy i wspieramy rozwój naszych zespołów. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wkład w ten sukces – mówi Tadeusz Mroczkowski, Prezes Zarządu Mlekpol (SM).

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania