1. Komunikaty

Hochland na Alimpex Expo 2023 w Pradze!

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

W czeskiej Pradze w dniach 28-30 marca 2023 miały miejsce targi produktów spożywczych zorganizowane przez firmę Alimpex Food a.s. Hochland zaprezentował podczas tegorocznej edycji Alimpex Expo swoją ofertę brandową, zarówno Hochland jak i Almette, oraz produkty przeznaczone do gastronomii sygnowane marką Hochland Professional.

Firma Alimpex jest importerem produktów Hochland na terenie Czech. Targi skupiły kilkudziesięciu dostawców różnych kategorii spożywczych, w tym także wielu dostawców kategorii nabiałowych. 

Stoisko przygotowane przez Hochland było jednym z większych powierzchniowo, było doskonale widoczne i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Liczne przekąski, kanapki, tosty i pizza przygotowane z wykorzystaniem serów z oferty Hochland bardzo przyciągały odwiedzających i uprzyjemniały rozmowy handlowe. 

Przez trzy dni łącznie targi odwiedziło ponad 1700 klientów. Według szacunków organizatora 20% odwiedzających stanowili przedstawiciele HoReCa, 40% innych organizacji tj. szkoły, itp. i 40% mniejsze sklepy i sieci sklepów zaopatrywane przez firmę Alimpex. Dodatkowo obecne były także osoby dokonujące zakupów w różnych sieciach handlowych.

Ostatnie wiadomości o firmie