1. Komunikaty
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Odwiedź PIM na targach Gulfood

Źródło: PIM
Autor: Janusz Górski
© pim

W terminie 20-24 lutego 2023 r., członków Polskiej Izby mleka tj.  Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek, Alima Bis, Grupę Mlekovita i Poland Food, dzięki realizacji projektu pt. Targi Gulfood, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka, będzie można spotkać na targach Gulfood 2023 w Dubaju. Stoisko PIM zlokalizowane będzie w hali nr 2, stoisko D2-43. Podczas targów będzie możliwość poznania oferty polskich producentów mleka i przetworów mlecznych oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Gulfood to największe na świecie doroczne targi żywności i hotelarstwa, które odbywają się w Dubai World Trade Centre.

Wiele osób uważa, że targi to jedna z najskuteczniejszych form promocji na rynkach zagranicznych. Możliwość bezpośredniej rozmowy z kontrahentami jest nieoceniona. Udział w targach jest jedną z najważniejszych form promocji i wsparcia eksportu, dlatego też ważnym elementem strategii wydatkowania środków z Funduszu Promocji Mleka był i w dalszym ciągu jest udział w wystawach i targach. 

Polska Izba Mleka aktywnie działa na rzecz rozwoju eksportu polskich produktów mleczarskich do krajów Unii Europejskiej oraz krajów trzecich, m. in. poprzez organizację stoisk na targach.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania