1. Komunikaty
Polska

Hochland ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Hochland Polska postanowił w tym roku ponownie wesprzeć WOŚP. Firma skorzystała z eSkarbonki – specjalnego narzędzia technologicznego napędzanego przez Mastercard. To taka wirtualna puszka WOŚP, dzięki której można zbierać pieniądze online, wygodne i bezpieczne rozwiązanie!    

Firma Hochland Polska od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W 2023 roku WOŚP zagra już po raz 31. Tegoroczna edycja, po raz pierwszy w historii, będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia, czyli 29.01.2023 r. 

– Wśród osób dotujących eSkarbonkę mogą być pracownicy firmy, ale także ich rodziny, klienci czy inni partnerzy biznesowi. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia! Hochland od lat aktywnie angażuje się w wiele różnych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności – podkreśla Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Hochland Polska – jako firma - także dokona wpłaty na eSkarbonkę, dodatkowo przekaże kosze z pysznymi serami na licytację, między innymi dla sztabu WOŚP w Kaźmierzu i Szamotułach i Tarnowie Podgórnym.

Aby wesprzeć tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/71af36

 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania