1. Komunikaty

Sery topione w plasterkach Lactima nie tylko na śniadanie

Źródło: Lactima
Autor: Janusz Górski

Sery topione w plasterkach to pomysł nie tylko na śniadanie, to również znakomite urozmaicenie dla innych posiłków. Są osoby, które mają określone preferencje kulinarne, ulubiony smak i składniki na kanapkę. Niektórzy z kolei poszukują czegoś nowego lub zwyczajnie różnorodności. Jednych i drugich w pełni powinna usatysfakcjonować oferta Lactima, która zawiera zarówno produkty na co dzień jaki i dla poszukiwaczy nowych doznań.

Sery topione w plasterkach marki Lactima to smaczna pełnowartościowa propozycja, która odmieni oblicze wielu popularnych dań. Za wysoką jakość i pełny smak serów Lactima odpowiedzialne są starannie dobrane surowce i najnowsze technologie produkcji. Serki te dostępne są aż w dziesięciu wariantach: Gouda, Emmentaler, Edam, Cheddar, Toast, ze Szczypiorkiem, z Szynką, z Salami, z Mozzarellą, z Jalapeno.

W każdym opakowaniu znajduje się osiem indywidualnie zapakowanych w folie plasterków, co pozwala na łatwe przygotowanie kanapek zarówno w domu, jak i na pikniku czy wycieczce. Ponadto opakowanie z funkcją łatwego otwierania i zamykania zabezpiecza walory smakowe i odżywcze, przedłużając jakość każdego z serków. Mimo swojej formy plasterki Lactima są doskonałym uzupełnieniem nie tylko śniadania, ale i wielu innych posiłków. Z ich pomocą domowe sosy i zupy nabiorą kremowej konsystencji, a codzienne dania smaku i aromatu, za sprawą roztopionego na ich powierzchni plasterka. Sery topione w plasterkach Lactima dopełnią przepisy tradycyjnej polskiej kuchni, są też prostym i apetycznym sposobem na wprowadzenie nowych akcentów do codziennego menu.

Od lat zachęcamy i aktywizujemy naszych konsumentów do odkrywania wszechstronności, możliwości oraz pomysłów na ich wykorzystanie. Mnóstwo kulinarnych inspiracji w postaci ciekawych przepisów i filmików można znaleźć na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas na: facebook.com/Lactima oraz instagram.com/lactimapl

 

Ostatnie wiadomości o firmie