1. Komunikaty

Stacje naprawy rowerów od Hochland

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Firma Hochland Polska zakupiła dla Węgrowa i Kaźmierza stacje naprawy rowerów, wszędzie tam, gdzie Hochland ma swoje zakłady produkcyjne w Polsce. Rowerzyści, których podczas jazdy zaskoczy awaria lub nie posiadają własnych narzędzi, będą mogli naprawić swoje bicykle na stacji samoobsługowej sygnowanej logo Hochland.W Węgrowie stacja została zainstalowana na Rynku Mariackim, w jej wyposażeniu jest zestaw kluczy do naprawy rowerów, pompka z pomiarem ciśnienia oraz uchwyt do mocowania roweru.

Stacja pomalowana jest na kolor granatowy z logo firmy Hochland oraz herbem Miasta Węgrowa. Oficjalne przekazanie stacji naprawy rowerów miało miejsce 12 czerwca i odbyło się w obecności Pawła Marcheli, Burmistrza Miasta Węgrowa oraz Jerzego Mrozowskiego, Dyrektora Zakładu Mleczarskiego Hochland Polska w Węgrowie. Stacja naprawy rowerów powstała także na Rynku w Kaźmierzu. Stacja została podarowana gminie przez firmę Hochland Polska, a w uroczystości oficjalnego przekazania 17 czerwca uczestniczyli Jacek Kostka, Dyrektor Finansowy Hochland Polska i Zenon Gałka, Wójt Gminy Kaźmierz.

– Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu z inicjatywy firmy Hochland, a teraz nastąpiła faza finałowa, podpisanie umowy przekazania oraz montaż stacji. Mamy nadzieję, że stacje będą dobrze służyć wszystkim przez długie lata. Współpraca Hochland Polska z lokalnymi społecznościami trwa od wielu lat. W tym konkretnym przypadku świadomość, że jeżeli coś się stanie z rowerem, to można z takiego sprzętu skorzystać na pewno daje poczucie bezpieczeństwa – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services w Hochland Polska.

Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90. W Polsce działają dwa zakłady – w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland, Almette, Valbon to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów, dostępna także dla rynku HoReCa. Doskonały smak i jakość zawdzięczają najlepszym surowcom i technologiom.

Ostatnie wiadomości o firmie