1. Kampanie
  2. Łowicz (OSM)

Łowicz (OSM) wszystkich: 3

Wspomnienia, które łączą pokolenia

Najwspanialsze smaki dzieciństwa, których sekret tkwi w tradycyjnych recepturach oraz atmosferze jaką mogą dać tylko najbliżsi. Wspomnienia, które łączą pokolenia. Taki jest przekaz kampanii wspierającej produkty oznaczone marki Łowicz ze znakiem „Jakość Tradycja”.

pokaż
Twoje Łowickie

Niezwykłe Mleko. Twoje Łowickie znalazło się na You Tube, facebooku, Instagramie i Video. Kampania obejmuje stacje TV oraz internet. Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego mleko marki Łowickie w płrocznej kampanii reklamowej.

Kampania reklamowa trwać będzie w okresie czerwiec-grudzień 2018 roku. Jej tematem jest „Niezwykłe mleko. Twoje Łowickie”. Kampania będzie miała ogólnonarodowy zasięg.

Kampania obejmuje nie tylko emisje spotów, ale również takie aktywności jak lokowanie produktu, bilbordy sponsorskie. Przewidziane zostały intensywne działania w kanałach społecznościowych, współpraca z influencerami, wsparcie materiałami POS. 

pokaż
Fineasz i Ferb

Wizerunek postaci z kreskówek to sposób na sukces mleczarni Łowicz (OSM). Fineasz i Ferb zdobią kartoniki napojów jogurtowych 250 ml ze słomką o smaku pomarańczy, limonki, owoców leśnych i malin. Tytułowe postaci z wytwórni Walt Disney to przyrodni bracia: Fineasz Flynn i Ferb Fletcher z miasteczka Danville. 

pokaż