1. Kampanie
  2. AMA, Austria

AMA, Austria wszystkich: 5

AMA Pewne jest pewne!

Przygotowana przez agencję reklamową Cayenne reklama promująca znak jakości AMA Austria - AMA Gütesiegel. Hasło promujące znak to - pewne jest pewne.

Na przyjęciu dziennikarka pyta młodych chłopaków, czy smakuje im ser. Chłopcy odpowiadają, że bardzo, ma super jakość i nie zawiera szkodliwych rzeczy, a dziewczyna dodaje, że wiadomo, skąd ten ser pochodzi. Moderatorka pyta, jak to się dzieje, że są tacy pewni, a młodzi wskazują na znak jakości AMA. Moderatorka telewizyjna dodaje, że ten znak, to najwyższe wyróżnienie dla produktów żywnościowych.
 

pokaż
AMA znak jakości

Kolejny spot promujący znak jakości AMA Gütesiegel gwarantujący dobrą jakość, zaufane miejsce pochodzenia oraz niezależną kontrolę.

pokaż
AMA Gütesiegel - Jogurt

Spot przygotowany przez Cayenne Werbeagentur promujący znak jakości AMA Gütesiegel, który gwarantuje dobrą jakość, zaufane miejsce pochodzenia oraz niezależną kontrolę.Tym razem dziennikarka znajduje się w biurze i obserwuję kobietę jedzącą jogurt z truskawkami. Moderatorka zauważa, że kobieta wygląda, jakby jogurt jej bardzo smakował. Kobieta odpowiada,że tak, ponieważ jest świeży, smaczny i wiadomo, skąd pochodzi. Jak to się dzieje, że jest pani taka pewna? - pyta moderatorka. Po prostu patrzę na znak AMA Gütesiegel - brzmi odpowiedź. Prawidłowo, ponieważ jest to najwyższe wyróżnienie naszych produktów żywnościowych - podsumowuje dziennikarka. Hasło przewodnie reklamy to : pewne jest pewne (Sicher ist sicher!)

pokaż
Znak jakości AMA Gütesiegel

Reklama oznaczenia, którym AMA oznacza sprawdzone produkty dobrej jakości - AMA Gütesiegel.

Patrzymy  na naszą Ziemię,na nasze życie, na świeżość i na naturę. Jeżeli przyjrzeć się uważniej, można zobaczyć piękno tych rzeczy. Jeżeli zaś przyjrzeć się produktom mlecznym widać znak AMA Gütesiegel - który jest gwarancją jakości, pochodzenia oraz kontroli. Spójrz uważnie!

pokaż
AMA Heumilch

Przygotowany przez agencję reklamową Cayenne spot promujący mleko Heumilch. Heumlich to w Austrii nazwa marketingowa określająca mleko od krów, które były karmione świeżą zielonką i dobrym sianem ( a nie karmione kiszonką i paszą treściwą, co negatywnie odbija się na walorach mleka). W tłumaczeniu dosłownym Heumilch oznacza mleko z siana.


W reklamie dzieci bawią się sianem, a krowa muczy - dzieci, nie można bawić się jedzeniem. Głos kobiecy stwiedza - ależ kochanie, nie bądź od razu taka zła.  Chociaż ... ona ma rację. Nasze krowy nawet w zimie dostają dobre, szuszoną na słońcu trawy. Spot komunikuje, że krów nie karmi się szkodliwymi składnikami, dlatego produkty Heumilch są takie smaczne!

pokaż