1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Hochland Polska

Czas na sery Valbon!

Klasyczne sery pleśniowe brie i camembert od Valbon to kwintesencja smaku i stylu znad Sekwany. Produkowane według 100-letniej receptury, harmonijnie łączą delikatną skórkę z kremowym wnętrzem. W 2023 r. firma Hochland Polska zaplanowała dla Valbon specjalną komunikację nawiązującą do francuskiego pochodzenia marki oraz aktywności sprzedażowe.

Valbon to oryginalne francuskie sery, tworzone według receptury mistrza serowarstwa Henriego Hutina. Camembert – mający tradycyjnie owalny kształt oraz brie – który formuje się w trójkąty, od lat zachwycają nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Wielu konsumentów wybiera Valbon na specjalne okazje, jak romantyczna kolacja, biznesowe spotkanie czy celebrowanie Świąt. Jest kilka szczególnych okresów i okoliczności, w których zwiększa się częstotliwość zakupu serów pleśniowych oraz marek premium i właśnie w tym czasie zaplanowano dla Valbon specjalną komunikację. Dodatkowe wsparcie aktywności sprzedażowych miało miejsce z okazji Walentynek, kolejne działania zaplanowane są na okres Wielkanocy oraz drugą połowę roku, o czym Hochland Polska będzie informować na bieżąco.

Tym razem firma zdecydowała się przede wszystkim na szeroką obecność w social mediach, ponieważ jak tłumaczy Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska: Kampania za pomocą mediów społecznościowych dociera do konsumentów zainteresowanych kategorią, którzy znajdują się w promieniu 1 kilometra od sklepu, w którym aktualnie znajduje się produkt w promocyjnej cenie. Trafiamy do konsumentów, którzy mają realną możliwość zakupu produktu!