1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Hochland Polska

Nowa akcja Almette „Kobiety z pasją”

Zeszłoroczny sukces akcji Almette opowiadającej o silnych kobietach – Rolniczkach sprawił, że postanowiono kontynuować temat w 2022 r., ale nieco inaczej…

Tym razem marka Almette i jej ambasador David Gaboriaud będą odwiedzać kobiety z wielką pasją. W cyklu zaplanowano historie czterech niezwykłych, znanych pań. Każda ma inną pasję i każda dzięki tej pasji jest spełniona, szczęśliwa i czerpie garściami przyjemność z życia. Wszystkie historie kobiet z pasją zostaną przedstawione w towarzystwie pysznego Almette, którego siła tkwi w tym, że na każdym etapie tworzone jest z wielką pasją.

Nowy cykl „Kobiety z pasją” rozpoczyna się od spotkania z fantastyczną aktorką, Kasią Glinką, znaną z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Kasia Glina jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Debiutowała w 2002 r. na deskach Teatru im Stefana Jaracza w Olsztynie. Od tamtej pory można podziwiać jej talent w wielu przedstawieniach teatralnych i filmach. Zagrała między innymi zabawne role w „Och Karol” oraz „Wkręceni”. Popularność wśród bardzo szerokiej publiczności zdobyła rolą w serialach „Barwy szczęścia” i „Tancerze”.

Kampania potrwa do końca czerwca. Będzie emitowana w TV, internecie, mediach społecznościowych, na kanałach „Kobiet z pasją” oraz u zaproszonych do współpracy blogerek/youtuberek.