1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Hochland Polska

,,Gotuj z Hochland” – nowy konkurs promocyjny!


Wraz z początkiem września wystartował nowy konkurs promocyjny pod hasłem „Gotuj z Hochland”. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, w placówkach handlowych prowadzących sprzedaż serów kremowych marki Hochland. Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są stronie www.gotujzhochland.pl.
Aby wziąć udział w Konkursie należy do końca września dokonać zakupu jednego z Produktów Promocyjnych, obejmującego co najmniej jedno opakowanie dowolnego sera kremowego marki Hochland. Następnie trzeba wykonać zadanie konkursowe polegające na przygotowaniu dania na podstawie przepisu znajdującego się na stronie internetowej www.gotujzhochland.pl lub na stronie www.kremowe.hochland.pl, oraz wykonać zdjęcie przygotowanego dania i załadować je na stronie internetowej www.gotujzhochland.pl. Wraz ze zgłoszonym zdjęciem należy podać jego tytuł, nadany przez Uczestnika.

Zadanie konkursowe powinno być wykonane w sposób kreatywny i ciekawy. Kolejnym krokiem jest dokonanie w terminie prawidłowego zgłoszenia do udziału w Konkursie. Komisja Konkursowa dokona wyboru 10 najbardziej kreatywnych i najciekawiej wykonanych (zdaniem Komisji) Zadań Konkursowych podczas posiedzeń Komisji, spośród wszystkich zgłoszeń dokonanych w terminie od 01.09.2019 roku do 30.09.2019 roku.
Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów marki SMEG, które składają się z czajnika z regulacją temperatury, tostera na 2 kromki i blendera.
Zgodnie z hasłem: „Żeby wygrać trzeba grać” - warto wziąć udział w konkursie i wygrywać nagrody!