Spełnienie marzeń w loterii Almette

Główna nagroda w Wielkiej Loterii Almette, w pełni wyposażony, całoroczny drewniany dom rekreacyjny z widokiem na Tatry został przekazany zwycięzcy. 17 stycznia br. miało miejsce uroczyste wręczenie kluczy do domku Almette oraz przekazanie prawa własności do nieruchomości. Promocja Almette „Dom z natury” trwała od 1 września do 31 października 2016 roku i wzięło w niej udział ponad 400 tys. osób.

W loterii „Dom z natury” do zdobycia były nagrody, których łączna wartość przekroczyła milion złotych. Każdego dnia do wygrania była nagroda pieniężna, a wszyscy, którzy zarejestrowali kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysłali go SMS-em oraz zachowali paragon i wieczko, wzięli udział w losowaniu nagrody głównej.

Zwycięzcą Loterii Almette została Pani Agnieszka Ślebioda z małego miasteczka Łupica, niedaleko Zielonej Góry. Pani Agnieszka wygrała całoroczny drewniany dom o łącznej powierzchni 84 m², położony w górach, w miejscowości Czerwienne, gminie Czarny Dunajec. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni ponad 700 m². Wykończony został pod klucz – umeblowany i od momentu przekazania kluczy nowym właścicielom był gotowy do zamieszkania. Organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły takie jak dekoracje, naczynia w kuchni lub ręczniki łazienkowe.

– O Loterii Almette dowiedziałam się od siostry. Potem zobaczyłam reklamę w telewizji i informację na opakowaniu. Pomyślałam, że może warto spróbować, tym bardziej że bardzo lubię jeść Almette! W loterii wzięłam udział dwa razy. To drugie zgłoszenie, było tym szczęśliwym trafem! Kupiłam Almette śmietankowy, który zresztą kupuję najczęściej! Początkowo nie wierzyłam, nie wiedziałam co się dzieje. To był szok i pełne zaskoczenie. Bardzo dziękuję, jesteśmy przeszczęśliwi! – mówi Agnieszka Ślebioda, zdobywczyni nagrody głównej.