1. Know-How
  2. Wizerunkowe
  3. SPX Flow Techhnology

Seria pomp W+

Asortyment linii W+ składa się z 17 standardowych modeli o wydajności ciśnieniowej i przepływowej do 15 bar (218 psi), 50 Hz i do 725 m3/h, 50 Hz oraz wielu specjalnych wersji, które mogą być specjalnie przystosowane do wymagań klienta. Pompy W+ są modułowe, dzięki czemu każde pompowanie można wykonać za pomocą idealnie dostosowanej pompy W+.
Seria pomp W+ opiera się na sprawdzonej konstrukcji hydraulicznej, która promuje wysoką sprawność operacyjną oraz zmniejsza poziom hałasu i wibracji przy jednoczesnym zachowaniu standardów higienicznych.

Płyny o niskiej lepkości wchodzą przez środkowy wlot i przepływają wokół wirnika, który obraca się z różnymi prędkościami w zależności od wymagań aplikacji. Płyn następnie przemieszcza się do zewnętrznych granic łopatek wirnika dzięki sile odśrodkowej i jest kierowany przez wylot. Podobnie jak w przypadku innych pomp odśrodkowych SPX Flow, konstrukcje wirnika i obudowy są zoptymalizowane pod kątem wydajniejszej pracy w szerokim zakresie warunków pracy. Obudowa i port są ponadto zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność w warunkach niskiego NPSH.