1. Komunikaty

Mlekpol (SM) w jubileuszowej edycji „Doradcy Smaku”

Źródło: Mlekpol (SM)
Autor: Janusz Górski
© mlekpol (sm)

Wystartowała właśnie 20. odsłona „Doradcy Smaku” – jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce! O kuchenne inspiracje z wykorzystaniem produktów Mlekpolu zadba niezastąpiony Michel Moran, który do gotowania wykorzysta m.in. sery żółte, Dipy śmietanowe typu crème fraiche, Maślankę Mrągowską, śmietanę Łaciatą czy twarogi Mazurski Smak. 

Sprawdzona, przystępna formuła, proste, a jednocześnie oryginalne przepisy i produkty, które gwarantują kulinarny sukces – „Doradca Smaku” już po raz 20. gościł będzie w domach polskich widzów. 
W tej edycji programu charyzmatyczny Michel Moran na antenie stacji TVN pokaże między innymi, jak przygotować tajskiego kurczaka z masłem orzechowym, sernik baskijski z sosem czekoladowym, zapiekanego dorsza czy ciasto maślankowe. W sumie będzie to piętnaście autorskich receptur, w których zobaczymy produkty marek: Mlekpol, Łaciate, Rolmlecz, Mazurski Smak oraz Maślanka Mrągowska. 
– Jubileuszowy sezon „Doradcy Smaku” zapowiada się naprawdę smacznie. Będzie różnorodnie i kolorowo, z pewnością nie zabraknie też pomysłów na nieszablonowe wykorzystanie mleka, śmietanek, serka z krówką Rolmlecz czy dipów śmietanowych typu creme fraiche. Cieszymy się, że konsumenci kolejny raz przekonają się, jak ważna jest w kuchni wysoka jakość składników i dlaczego warto postawić na polskie produkty mleczarskie od Mlekpolu – skomentowała Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Mlekpol (SM). 
„Doradcę Smaku” można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 na kanale TVN (powtórki: wtorek–piątek ok. 15.40). Przepisy dostępne są także na: https://www.doradcasmaku.pl/ i w serwisie kulinarnych https://najlepszewkuchni.pl/.

© mlekpol (sm)

Ostatnie wiadomości o firmie