1. Komunikaty
Polska

Włoszczowa (OSM) na podium Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich

Źródło: Włoszczowa (OSM)
Autor: Janusz Górski
© włoszczowa (osm)

Jak mówi Ryszard Pizior, Prezes mleczarni Włoszczowa (OSM): – Chcielibyśmy w przyszłości nie tylko utrzymać naszą bardzo wysoką pozycję rankingową, ale spróbować wspiąć się jeszcze wyżej. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, iż droga na sam szczyt nie będzie prosta i łatwa, stąd też czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy. 

– Mamy dobry zespół, który świetnie się rozwija i jestem przekonany, że będziemy z powodzeniem realizować stawiane cele. Cieszę się, że marka OSM Włoszczowa jest co raz lepiej rozpoznawana, a nasze produkty zyskują kolejne rzesze przekonanych do niej konsumentów - dodał Prezes Ryszard Pizior.

Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich za rok 2022. Jest to awans w Rankingu przygotowanym przez redakcję „Strefy Gospodarki”.

Ogólnopolski Ranking Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich ma na celu wskazanie czołowych przedstawicieli polskiej spółdzielczości oraz propagowanie wzorców spółdzielczych. W opracowaniu rankingu za 2022 rok kapituła rankingowa zwróciła uwagę na zwiększające się rok do roku przychody ze sprzedaży oraz rosnący wynik finansowy, dane dotyczące produkcji mleka, realizację nowych inwestycji, politykę jakości oraz politykę personalną oraz działania prowadzone na rzecz lokalnych społeczności.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania