1. Komunikaty
Polska

Jubileuszowy 10 Hochland Półmaraton 

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Sportowo-rekreacyjnej tradycji Hochland Polska stanie się zadość w niedzielę 18 września w Kaźmierzu. Przed nami już 10 edycja Hochland Półmaratonu! Nie zabraknie sportowych emocji i… przepięknych widoków w sercu Wielkopolski. Jubileuszowa edycja Hochland Półmaratonu zapowiada się naprawdę wyjątkowo i różnorodnie. 

W tym roku uczestnicy będą przemierzać wspaniałe ścieżki biegowe Kaźmierza, znane z poprzednich edycji. Nie zabraknie oczywiście punktów obowiązkowych, czyli lasu i tamy nad zalewem w Radzynach. O godzinie 12:30 wystartują biegacze, a 3 minuty później kijkarze Nordic Walking. Start i meta zawodów zaplanowane są przy ulicy Gimnazjalnej w Kaźmierzu. Zawody odbędą się niezależnie od pogody. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w Hochland Półmaratonie w Kaźmierzu, umożliwiony będzie specjalny start w edycji wirtualnej w terminie 16-18 września 2022 roku.

– Hochland Półmaraton na stałe wpisał się do kalendarza naszych aktywności i nie wyobrażamy sobie bez niego rozpoczęcia jesieni – podkreśla Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager Hochland. Sport wyraża kluczowe dla nas wartości – łączy pokolenia, rozwija, integruje, budzi pozytywne emocje i nieustannie inspiruje do dalszego działania. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników aktywności, aby tego dnia byli razem z nami i wspólnie cieszyli się ze wspaniałej atmosfery i przepięknych, kojących okoliczności przyrody – mówi Jacek Wyrzykiewicz.

To już ostatni moment dla tych, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu. By pobiec w półmaratonie, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie w formularzu, link poniżej:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/hochland-polmaraton-kazmierz-2022/ 

Organizatorem wydarzenia sportowego 10 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha jest Stowarzyszenie Kaźmierz. Wszystkie szczegóły i zasady rywalizacji dostępne są na stronie www.hochlandpolmaraton.pl 

Hochland zaprasza do Kaźmierza i wspólnego świętowania 10. Urodzin Hochland Półmaratonu!

Warte przeczytania