1. Komunikaty

Statuetka i Dyplom Osobowości Roku 2020 w kategorii Biznes dla Iriny Lastovjak z mleczarni Radomsko (OSM)

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© irina lastovjak

Wręczenie wyróżnień nastąpiło podczas gali plebiscytu Osobowość Roku 2019 i 2020 zorganizowanej przez Grupę Polska Press. Irina Lastovjak z Działu Marketingu otrzymała statuetkę i Dyplom Osobowości Roku 2020 w kategorii Biznes. Było to czwarte wyróżnienie za koncept kampanii #WspierajmyNasze!

– Kampania #WspierajmyNasze zebrała pokaźne żniwo – mówi Irina Lastovjak. – Jako jej twórca mogę powiedzieć, że nieodgadnione są zakamarki twórczego potencjału, a poczucie wspólnej misji oraz inteligentna wzajemność są największą siłą napędową ludzkości... a jeżeli do głosu w tym całym procesie jeszcze dochodzą szlachetne pobudki i czystość intencji, to właśnie dzięki takim motywacjom możemy kreować lepszy świat nie za 5, nie za 10 lat, tylko właśnie tu i teraz!

– Jeszcze raz ogromnie dziękuję wszystkim firmom, partnerom strategicznym i uczestnikom za to, że wsiedli razem ze mną do tego pędzącego pociągu, a także mediom, które w wymagających czasach okazały wielkie serce, wspierając nas w promocji naszych działań - skomentowała w medach społecznościowych Irina Lastovjak z Działu Marketingu w mleczarni Radomsko (OSM).

Ostatnie wiadomości o firmie