1. Komunikaty

Bakoma: Kawy proteinowe, nowa, wyjątkowa propozycja dla osób aktywnych

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Kawy Proteinowe Bakoma o popularnych smakach: Latte, Cappuccino, Espresso w jednej butelce 240 g aż 12,7 g wysokiej jakości białka. Zrówno­ważoną słodycz zawdzięczają substancji słodzącej, bez dodatku cukru.

Pyszna odmiana napojów proteino­wych i treningowych, smakuje po­dobnie jak prawdziwa kawa, więc koneserzy nie będą zawiedzeni. Niezrównany aromat napoju po­chodzi z doskonałego ekstraktu z ziaren robusta.

Kawy proteinowe są przydatne w ruchu i podczas treningów. Zapewniają szybki zastrzyk energii, wspomagają rozwój mięśni i utrzymują muskulaturę. Białko zawarte w napoju pochodzi z do­danego białka mleka. Dzięki tej mieszance powstaje pyszny napój kawowy, który zarówno poprawia koncentrację i pokrywa zalecane dzienne spożycia białka w 25% RWS wspomagając tym samym rozwój mięśni.

Kto głównie zainteresuje się kawą proteinową Bakoma?

• sportowcy, którzy chcieliby zmniejszyć spożycie mięsa, ryb i wę­dlin lub przeszli na dietę wegetariańską

• osoby dbające o sylwetkę, które stosują dietę niskowęglowoda­nową i wysokobiałkową

• miłośnicy kawy, którzy chcą zbudować beztłuszczową masę mięśniową lub utrzymać muskulaturę w okresach odchudzania

• osoby, które nie lubią koktajli proteinowych, ale chcą dodać wię­cej białka do swojej diety.

Kawy proteinowe stanowią idealną alternatywę dla szejków lub toników treningowych zarówno przed, jak i po treningu. Butelka napoju jest również bardzo poręczna, ponieważ można ją łatwo przechowywać w kieszeni lub torbie sportowej.

Opakowanie: 240 g.

Ostatnie wiadomości o firmie