1. Komunikaty

Mleczarnia Włoszczowa (OSM) wspiera zdobywcę Pucharu Polski!

Źródło: Włoszczowa (OSM)
Autor: Janusz Górski
włoszczowa (osm)

Piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce po efektownym zwycięstwie w finale Pucharu Polski z Grupą Azoty Tarnów aż 42:20 sięgnęli po swój 17. tytuł w historii klubu. To niezwykły sukces całej drużyny, która po raz kolejny udowodniła, że w Polsce nie ma sobie równych. Wcześniej, piłkarze kieleckiego klubu zapewnili sobie także 18. w historii tytuł Mistrza Polski zdobywając łącznie 77 punktów i zostawiając w tyle resztę stawki.

Reprezentanci Mistrzowskiej Drużyny odwiedzili OSM Włoszczowa, aby zaprezentować zdobyte trofeum Pucharu Polski i pochwalić się ogromnym sukcesem. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie wspiera kielecki klub, a każdy jej sukces napawa mleczarzy ogromną dumą.

Zarząd mleczarni złożył gratulacje całemu zespołowi za determinację, wolę walki i fenomenalną skuteczność w dążeniu do celu.

Z wizytą przyjechali podziękować za wsparcie: zawodnik Łomża Vive Kielce Cezary Surgiel oraz Sebastian Kozubek z biura Klubu. W spotkaniu z gośćmi wzięli udział Ryszard Pizior, Prezes Zarządu Włoszczowa (OSM): Waldemar Gacek, Wiceprezes Zarządu; Mariusz Misztela, Dyrektor Działu Handlu, Marketingu i Eksportu oraz Mariusz Paniewski, Specjalista ds. Zakupów.

Ostatnie wiadomości o firmie