1. Komunikaty

Mlekovita firmą XX-lecia

Źródło: Mlekovita
Autor: Barbara Wiercińska

W dniu 28 maja br. podczas uroczystej Gali Polskiego Klubu Biznesu, Mlekovita otrzymała prestiżową nagrodę polskich przedsiębiorców Firma XX -LECIA 1990 - 2010. Zaszczytny tytuł jest dowodem uznania za wieloletnie osiągnięcia w produkcji wyrobów mleczarskich i szczególne zasługi dla rozwoju przemysłu spożywczego.

wyrobów mleczarskich i szczególne zasługi dla rozwoju przemysłu spożywczego.
Ciągle doskonalone procesy produkcyjne oraz sposób zarządzania firmą, jak również wysoki poziom technologii produkcji wyróżniają Mlekovitę z grupy producentów wyrobów mleczarskich, czego dowodem są prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Od ponad 25 lat strategię działalności wyznacza Prezes Zarządu Dariusz Sapiński, który jest autorytetem w środowisku mleczarskim i biznesowym .
Mlekovita ciągle się rozwija i zwiększa swoją ekspansywność. Każdy rok przynosi nowe wyzwania. Zdobyte doświadczenia pomagają podejmować trafne decyzje. Grupa Kapitałowa buduje swoją markę poprzez zachowanie najwyższej jakości produktów oraz promowanie polskości. Mlekovita to firma z tradycją, bogatym dorobkiem i ustaloną pozycją na rynku, która pomimo, że od lat utrzymuje się na pozycji lidera nadal ma ogromne szanse na dalszy, dynamiczny rozwój.