1. Komunikaty

Piątnica (OSM): Koktajle z białkiem serwatkowym z mocnym wsparciem digital

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Nowość w ofercie Piątnica (OSM) – Koktajle z białkiem serwatkowym – od 22 października wspierana jest kampanią digital oraz działaniami w social media. Intensywna komunikacja ma na celu promocję produktów oraz edukację w zakresie ich niezwykłych właściwości. Na potrzeby akcji powstała także strona WWW, na której znaleźć można cenne informacje na temat Koktajli, określanych jako „cud natury z Piątnicy”.

Produkty Piątnica (OSM) od wielu lat cieszą się zaufaniem konsumentów, którzy doceniają ich wysoką jakość i prosty, czysty skład. Koktajle z białkiem serwatkowym to zupełnie nowa kategoria produktów na rynku, wprowadzona do oferty Piątnica (OSM) wiosną br.

Piątnica (OSM), jako jedyny producent w Polsce, wykorzystuje w Koktajlach świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. Dodatek starannie dobranych owoców sprawia, że Koktajle są unikalną przekąską – wyjątkowo smaczną, a jednocześnie naturalną, zdrową i odżywczą.

Cud natury – z Piątnicy, no bo skąd

Koktajle z białkiem serwatkowym dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów białka serwatkowego. Jest go w mleku tak mało, że aby uzyskać 250 ml koktajlu, potrzeba aż 40 litrów mleka. Białko serwatkowe to prawdziwy cud natury!

Koktajle z białkiem serwatkowym wyróżniają się naturalnym, prostym składem – bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Nie zawierają laktozy ani glutenu, przez co są lekkostrawne i dobre dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Wsparcie digital

Piątnica (OSM) wspiera Koktajle działaniami w internecie. Prowadzona jest intensywna kampania display, na największych portalach pojawią się artykuły, których celem jest budowanie rozpoznawalności produktu oraz edukacja w zakresie właściwości i niezwykłych zalet głównego składnika Koktajli – białka serwatkowego.

W ramach kampanii, we współpracy z dietetyczką Sylwią Leszczyńską, przygotowana została dedykowana strona www.cudnatury.piatnica.pl z informacjami na temat Koktajli. Planowane są także działania z influencerami oraz współpraca z Agnieszką Mielczarek, dietetyczką prowadzącą kanał „Jedz Inaczej” na YouTube'ie.

OSM Piątnica planuje także wsparcie produktów w punktach sprzedaży poprzez promocje cenowe oraz obecność w gazetkach handlowych.

Ostatnie wiadomości o firmie