1. Komunikaty

Hochland Polska: Nowe sery żółte: Pizza & Pasta oraz Burger & Toast

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Hochland przygotował nowe propozycje dla fanów gotowania kultowych dań na ciepło, w domowym zaciszu. Nowości dostępne będą na rynku już od maja, a ich sprzedaż wspierać będzie ogólnopolska kampania promocyjna 360°.
Ser gruby w plastrach Burger & Toast to specjalny gatunek sera – Cagliata w formie grubych plastrów. Ser ten jest doskonały do przygotowania burgerów i tostów – pod wpływem temperatury topi się, a jednocześnie pozostaje ciągnący, aromatyczny i doskonały w smaku, czyli taki, jaki powinien być idealny ser w burgerach.


Z kolei Ser tarty do zapiekania Pizza & Pasta to ser Cagliata w formie drobnych wiórków, który znakomicie sprawdza się do przygotowania pizzy, zapiekanek lub makaronów, gdzie ser stanowi bazę lub efektowną, smaczną dekorację.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Hochland wprowadza na rynek produkty, dzięki którym we własnej kuchni można przyrządzić wyśmienite dania, np. pizzę lub hamburgera. Znakomity, oryginalny smak i uwielbiany przez wszystkich efekt ciągnącego się sera – to główne atuty nowych serów żółtych Hochland. Ponadto sery te nie zawierają konserwantów i powstają wyłącznie z polskiego mleka, które pochodzi od krów karmionych paszą niemodyfikowaną genetycznie.
Rekomendowana cena detaliczna sera Hochland Burger & Toast wynosi 4,49 zł za opakowanie jednostkowe 135 g, a sera Hochland Pizza & Pasta 5,29 zł za opakowanie jednostkowe 150 g.