1. Komunikaty

Dzisiaj startuje Wielka Loteria konsumencka Hochland „Odkryj bogactwo natury”!

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski

Właśnie startuje Wielka Loteria konsumencka Hochland „Odkryj bogactwo natury”. Do wygrania są tysiące atrakcyjnych nagród pieniężnych, a przede wszystkim nagroda główna w wysokości 500 000 zł! Dodatkowo codziennie nagrody pieniężne w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł. Oprócz atrakcyjnych nagród konsumenci będą mieli szansę lepiej poznać naturalne składniki, które używane są do produkcji serów Hochland!


Loteria obejmuje wszystkie sery marki Hochland: żółte, kremowe, pleśniowe i Hochland kanapkowe. Na rynek trafi ponad 31 milionów promocyjnych opakowań serów Hochland, na których znajdują się etykiety promocyjne z kodami uprawniającymi do udziału w loterii. Na potrzeby loterii została uruchomiona promocyjna strona internetowa www.loteria-hochland.pl, na której konsumenci będą mogli rejestrować kody. Loteria Hochland „Odkryj Bogactwo Natury” potrwa do 16.05.2018 r.
W czasie trwania loterii będzie prowadzona intensywna kampania reklamowa, w kilku mediach równolegle. W telewizji reklama zostanie wyemitowana niemal 12 tysięcy razy, dotrze do prawie 32 milionów osób w Polsce. Reklama loterii pojawiać się będzie także w kinach sieci Multikino oraz Helios i obejrzy ją prawie 2 miliony widzów! O loterii będzie można usłyszeć także w radiu, spot reklamowy wybrzmi prawie 6 tysięcy razy we wszystkich kluczowych stacjach radiowych! Łącznie wszystkie emisje potrwają aż 24 godziny, a usłyszy je prawie 35 milionów słuchaczy w całej Polsce.
Nie zabraknie intensywnych działań w Internecie! Reklamy zostaną wyświetlone niemal 55 milionów razy, na blisko 550 popularnych witrynach internetowych (w tym m.in. Facebook, YouTube), a obejrzy je 15 milionów internautów. Obowiązkowym punktem kampanii są sklepy! Informacja o loterii będzie widoczna przy półkach w tysiącach sklepów w całej Polsce. Dodatkowo reklama pojawi się na wielkim formacie w Hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie, a zobaczy ją ponad 1 milion osób!
Loteria Hochland „Odkryj Bogactwo Natury” z tysiącami atrakcyjnych nagród, z nagrodą główną w wysokości 500 000 zł oraz z silnym wsparciem marketingowym to doskonały przepis na przyciągnięcie uwagi konsumentów!