1. Komunikaty

Wsparcie nowych smaków Almette – start!

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Hochland Polska rozpoczyna silne wsparcie wprowadzenia dwóch nowych smaków Almette: Almette z rzodkiewkami, Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Celem działań jest poinformowanie konsumentów o tym, że ofercie dostępne są dwa nowe, pyszne smaki. Po raz pierwszy w naszej komunikacji tak szeroko wykorzystujemy wizerunek celebryty – ambasadorem wprowadzenia nowych smaków Almette jest David Gaboriaud (znany szef kuchni i autor programów kulinarnych).


David Gaboriaud będzie promował nowe smaki Almette w TV (sponsoring), na opakowaniach, w internecie, podczas akcji degustacyjnych w galeriach handlowych oraz na materiałach przy półkach.
Będzie także spotykał się ze znanymi blogerami i przygotowywał z nimi pyszne kanapki i potrawy z Almette. Wsparcie nowych smaków Almette potrwa od maja do lipca i zagwarantuje dotarcie do 17 mln konsumentów.
W ramach wsparcia nowych smaków Almette przez najbliższe dwa miesiące zaprasza do Naturalnych stref Almette w 8 największych galeriach handlowych w Polsce. W strefie Almette będzie można wypróbować nowe produkty oraz otrzymać wiosenną niespodziankę w postaci bukietu warzyw skomponowanego ze składników naszych nowych serków.
Akcja startuje 13 maja w Poznaniu (Galeria Handlowa Avenida, dawne City Center, obok Dworca Głównego). Harmonogram akcji w galeriach handlowych poniżej oraz na naszej stronie www:
https://www.almette.pl/nowe-smaki/