1. Komunikaty

Nowość w rodzinie Kremów kanapkowych Pyszny Duet

Źródło: Raisio Foods Polska
Autor: Monika Czaplicka
© Raisio Foods Polska

W kwietniu br. rodzina Kremów kanapkowych marki Pyszny Duet powiększyła się o nowy smak – naturalny. Zawiera on dodatek serka mascarpone, dzięki czemu ma delikatny smak, jest puszysty i z łatwością rozsmarowuje się na pieczywie.

Produkowane przez Raisio Foods Polska Kremy kanapkowe Pyszny Duet to wyjątkowe połączenie puszystego lekkiego twarożku i apetycznych dodatków. Dzięki starannie dobranym składnikom i wysokiej dbałości o każdy etap procesu produkcji, Kremy kanapkowe Pyszny Duet mają wyśmienity smak, kremową konsystencję i z łatwością rozsmarowują się na pieczywie. Mogą one być nie tylko podstawą przygotowania kanapek, ale z powodzeniem można je wykorzystywać jako bazę do przygotowywania smacznych sosów.
W ofercie Raisio Polska Foods znajduje się obecnie 6 wariantów smakowych Kremów kanapkowych Pyszny Duet: czosnkowy, ogórkowo-koperkowy, sycylijski z pomidorami, wiosenny ze szczypiorkiem, śmietankowo-cebulowy oraz nowy – naturalny. Krem kanapkowy Pyszny Duet naturalny: opakowanie: 180 g; termin przydatności: 4,5 miesiąca; cena: ok. 2,9 zł. Producent: Raisio Foods Polska.