Hochland Polska: spotkanie prasowe

26 maja br. firma Hochland Polska podczas spotkania z mediami poinformowała o wprowadzeniu na rynek swojego kultowego produktu – sera topionego Hochland w plastrach – w nowej recepturze i nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Seria powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów, którzy cenią sobie naturalną żywność bez konserwantów. Nowa, lekka receptura plastrów Hochland, w połączeniu z wyjątkowym smakiem jest doskonałą propozycją dla całej rodziny oraz dla tych, dla których zdrowy tryb życia zaczyna się na „talerzu”!

Wybór odpowiednich produktów żywnościowych i spożywanie ich zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, co kupujemy, ale jednocześnie oczekujemy, aby dany produkt był po prostu smaczny. Nowe sery topione łączą w sobie te dwa elementy. Plastry Hochland zyskały doskonalszą recepturę, która nie zawiera konserwantów, a ich smak przypomina najlepsze lata dzieciństwa. Produkowane tylko z wyselekcjonowanych składników: prawdziwych serów (Cheddar, Gouda, Emmentaler, Maasdamer), masła extra 82% i świeżych dodatków, dają gwarancję najwyższej jakości.

Plastry topione idealnie komponują się z kanapkami, zapiekankami czy tostami. Mogą także stanowić inspirację do stworzenia dań takich jak np. roladki mięsne nadziewane serkiem topionym lub tortille z kurczakiem i świeżymi warzywami. W ofercie nowych plastrów Hochland znajdą się takie warianty smakowe jak: Gouda, Z szynką, Maasdamer, Emmentaler, Tost, Cheddar, Ze szczypiorkiem, Gouda Fit, Śmietankowy. Dzięki szerokiej ofercie, każdy znajdzie swój ulubiony smak!

Plastry topione Hochland zyskały również zupełnie nowy design opakowania.  Nowoczesna grafika wyróżnia się intensywnymi kolorami oraz czytelną informację na temat braku zawartości konserwantów i obecności tylko wyselekcjonowanych składników. Każdy z ośmiu plasterków sera topionego w praktycznym opakowaniu typu „otwórz – zamknij”, jest dodatkowo indywidualnie foliowany, co gwarantuje ochronę przed wyschnięciem oraz świeżość i aromat na długi czas.

Cena rekomendowana na półce – 3,59 zł za opakowanie 130 g.