Katarzyna Gajownik – pożądana gwiazda eventów

W maju i czerwcu 2014 roku Królowa Mleka kontynuowała swój program edukacyjnych pokazów dla szkół podstawowych („Królowa w trasie”). Specjalny pokaz odbył się w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu pod Warszawą. Występ Królowej w auli głównej obserwowało 120 dzieci oraz ich opiekunowie – rodzice i pielęgniarki. 90-minutowe show wniosło wiele radości do życia małych pacjentów.

Wielkim zainteresowaniem młodych uczestników cieszyła się strefa „Świat Królowej Mleka” – nowa formuła pokazu przygotowana specjalnie na festyny i pikniki odbywające się na świeżym powietrzu. Przedstawiciele branży mleczarskiej mieli z kolei okazję spotkać Królową Mleka podczas eventów „dla dorosłych”. Jednym z ważniejszych, w których wzięła udział Katarzyna była gala wieczorna Euroforum we Wrocławiu zorganizowana przez Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy.

Jak zamówić show Królowej?
Organizatorzy wydarzeń publicznych z udziałem dzieci (pikników rodzinnych, firmowych, festynów, targów) mogą zamówić pokaz Królowej Mleka. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Menedżerem Projektu: dorota.goliszewska@krolowamleka.pl.
Trasę Królowej z jej show można śledzić na Facebooku oraz na stronie www.krolowamleka.pl