Wypasione szczęście od Mlekovity

W dniu 23 lutego 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie głównej nagrody w loterii „Wypasione szczęście”. Szczęśliwą posiadaczką nowego samochodu Opel Astra została Kinga Stępień z Katowic.

Grupa Mlekovita z najlepszego jakościowo surowca produkuje najbardziej Wypasione mleko, które w 2016 r. obchodziło 7. urodziny. Oprócz mleka oferowane są również Wypasione śmietanki UHT, mleko smakowe oraz mleko zagęszczone. Według danych Grupy Mlekovita, po produkty z najwyższej jakości linii Wypasione sięga co trzeci Polak. Mleko Wypasione jest również hitem eksportowym – furorę robi zwłaszcza na rynkach azjatyckich. Szczęśliwy 7. rok istnienia to wyjątkowy czas dla produktu, który od lat cieszy się uznaniem zarówno konsumentów, jak i ekspertów. Z tej okazji 23 czerwca 2016 r. odbyła się Mleczna Gala z Wypasionym tortem urodzinowym, a 2 listopada ruszyła loteria promocyjna pod hasłem „Wypasione szczęście”, w której można było brać udział do 31 grudnia 2016 r.

Dnia 23 lutego 2017 r. w Warszawie nastąpiło wręczenie głównej nagrody w loterii „Wypasione szczęście”. Kluczyki do nowego samochodu laureatce wręczył Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński, a przekazanie nagrody zwieńczył toast szklanką mleka.

Jak się okazuje, produkty marki Mlekovita od lat goszczą w domu laureatki. – Nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć w mojej lodówce. Lubię ich smak, pewną, najwyższą jakość i to, że są zdrowe – produkty mleczne zawierają wiele niezbędnych składników odżywczych, w tym białko i wapń. Spośród całej oferty Mlekovity najbardziej lubię te Wypasione, dlatego ucieszyła mnie możliwość wzięcia udziału w urodzinowej zabawie – loterii z moimi ulubionymi produktami. Codziennie sięgam po mleko Wypasione i nie zmieniłoby się to bez względu na to, czy udałoby mi się wygrać, czy nie, ale szczęśliwa siódemka mojego ulubionego mleka okazała się wyjątkowo szczęśliwa i dla mnie, bo wylosowałam główną nagrodę. To się nazywa Wypasione Szczęście! – cieszyła się laureatka, która po odbiór nagrody przybyła wraz z mężem i córką.

Grupa Mlekovita serdecznie gratuluje wygranej w loterii nie tylko Pani Kindze, ale również wszystkim laureatom loterii „Wypasione szczęście”, w której poza nagrodą główną można było zdobyć ponad 7000 nagród, w tym bon wyjazdowy, karty przedpłacone, ekspresy do kawy marki Bosch, zestawy produktów Mlekovita, maskotki Wypasiona krowa czy Wypasione kubki. Pozostałe osoby, którym Wypasione szczęcie nie dopisało, zapraszamy do udziału w kolejnych promocjach konsumenckich przygotowywanych przez Grupę Mlekovita w 2017 roku.