1. Aktualności
  2. Polska

Žemaitijos pienas: Konsumenci polubili przekąski serowe

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Janusz Górski
© zp

– Firma Žemaitijos pienas posiada w swojej ofercie dwie marki z kategorii przekąsek nabiałowych: paluszki serowe Pik-Nik i batoniki twarogowe Magija – mówi Forum Mleczarskiemu Handel Božena Stacevičiūtė, Head of Polish Market w Žemaitijos pienas. – Paluszki serowe Pik-Nik to przekąska, która idealnie wpisuje się w silny trend poszukiwania przez konsumentów wygody użytkowania produktu, ponieważ każdy paluszek jest w oddzielnym opakowaniu. Konsumenci paluszków Pik-Nik to głównie osoby, które żyją aktywnie, ale też poszukujące zdrowych przekąsek. Paluszki Pik-Nik można przechowywać w temperaturze pokojowej do 8 godzin. Jest to bardzo duża zaleta tego produktu, ponieważ można go zabrać do szkoły, pracy czy też w podróż, a przy tym produkt nie straci na jakości. Serowe paluszki do rwania Pik-Nik, dzięki swoim walorom smakowym i możliwości tworzenia różnych kształtów z paluszków, są szczególnie lubiane przez dzieci. Jest to smaczna i zdrowa przekąska. Jeden paluszek serowy to tyle, co jedna szklanka mleka – dodaje nasza rozmówczyni.

– Paluszki serowe Pik-Nik są produkowane bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Jest to zdrowy, naturalny produkt, bogaty w minerały, białka i witaminy. Paluszki są produkowane na bazie świeżego półtwardego sera Mozzarella. Jeden paluszek serowy dostarcza 20% zalecanej dziennej dawki wapnia, 11% białka, 10% fosforu. Firma w swojej ofercie na rynku polskim ma dotychczas dostępne dwa warianty paluszków: Pik-Nik Kids Original o mniejszej zawartości soli oraz Pik-Nik Twiller wzbogacony w witaminy A i D3 – mówi Božena Stacevičiūtė.

– Kolejna marka z kategorii przekąsek to batonik twarogowy Magija, który jest produkowany ze świeżego odtłuszczonego twarogu. Zawiera dużo wartościowego białka mlecznego. Batonik oblany jest czekoladą. Polewa zawiera 67% suchej masy kakaowej, dzięki temu ma mało cukru. Batoniki produkowane są bez dodatku konserwantów i zagęszczaczy. To wyjątkowo smaczna przekąska na rano i południe dla osób żyjących w pośpiechu czy też pragnących chwili relaksu przy filiżance kawy. Niezależnie od tego czy jemy śniadanie, obiad, kolację, czy sięgamy po przekąskę, najważniejsze to wybór smacznych produktów wysokiej jakości. Zawsze warto sięgać po wyroby, które zawierają niezbędne substancje odżywcze dla organizmu. Rosnąca popularność batoników twarogowych świadczy o tym, że konsumenci polubili te smaczne produkty – podsumowuje Božena Stacevičiūtė, Head of Polish Market w Žemaitijos pienas.

Ostatnie wiadomości o firmie