1. Aktualności
  2. Polska

Piotr Augustyniak dołączył do Bactoforce Poland

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Janusz Górski
© bactoforce

1 października 2012 stanowisko Country Manager w firmie Bactoforce Poland objął Piotr Augustyniak. Biuro firmy mieści się w Markach przy ul. Piłsudskiego 186. Firma Bactoforce Poland www.bactoforce.com oferuje nowy rodzaj usług na polskim rynku.

Jako, że do tego czasu nie było wyspecjalizowanej firmy eksperckiej oferującej niezależne inspekcje, ekspertyzy i audyty, firma wypełnia niszę na rynku usług dla mleczarstwa. Bactoforce Poland pomaga całościowo od wykrycia zagrożenia mikrobiologicznego, poprzez profilaktykę, aż do pełnego raportowania włącznie ze zdjęciami wad instalacji (mikropęknięcia itp.).
Bactoforce Poland oferuje specjalistyczne przeglądy instalacji produkcyjnych w przemyśle mleczarskim, spożywczym, biochemicznym i farmaceutycznym. Firma zapewnia pomoc przy odbiorze technicznym nowych instalacji, a także zapewnia ekspertyzy mające służyć jako dowód dla osób trzech oraz w sytuacjach kryzysowych – w celu szybkiego wykrycia wad instalacji i zakażeń.
Piotr Augustyniak posiada długoletnie doświadczenie zawodowe w branży mleczarskiej. Jako absolwent Wydziału Technologii Żywności, specjalizacja – mleczarstwo na SGGW w Warszawie, pełnił funkcję Kierownika Produkcji Danone w Warszawie, a następnie przeszedł kolejne szczeble kariery do stopnia Dyrektora ds Sprzedaży i Marketingu włącznie w Elopak (maszyny nalewające, opakowania).
Następnie współpracował z mleczarnią OSM Siedlce jako Dyrektor ds. Handlu i Marketingu. Ostatnio był Dyrektorem Handlowym w ITW Novadan (środki myjące dla mleczarstwa, przemysłu spożywczego i agrobiznesu).