1. Aktualności
  2. Polska

Dzień Dziecka z Mlekpolem

Źródło: First Communications
Autor: Janusz Górski
© mlekpol

Z okazji Dnia Dziecka, Mlekpol (SM), największa firma mleczarska w Polsce pod względem przychodów ze sprzedaży zorganizuje dzieciom z powiatu mrągowskiego, kolneńskiego i grajewskiego zabawy piknikowe. Odbędą się one 30 i 31 maja oraz 1 czerwca. Organizacja przez Mlekpol (SM) imprez plenerowych z okazji Dnia Dziecka stała się już tradycją. W ubiegłym roku na dziecięcych piknikach bawiło się kilka tysięcy dzieci.


Pierwszy tegoroczny Dzień Dziecka z Mlekpolem będzie obchodzonyw Mrągowie, w środę 30 maja, w miasteczku Mrongoville, ul. Młynowa 50. Następnie 31 maja (czwartek) w Kolnie, na boisku przy Stadionie Miejskim na ul. Wojska Polskiego 40. Ostatni piknik odbędzie się w Grajewie w piątek 1 czerwca na terenie Klubu Hades, przy ul. Wojska Polskiego 72.
Na uczestników pikników czeka moc atrakcji: dmuchańce, symulatory F1, warsztaty plastyczne i manualne, gry i zabawy sportowe, konkursy, quizy, nagrody, ale to nie koniec. Bajeczne postacie krasnali, kowbojów oraz bohaterowie programu picia mleka w szkołach pod nazwą Mleko z Klasą zadbają o radość i uśmiech na twarzy każdego dziecka.
Mlekpol (SM) zapewni podczas pikników zdrowy poczęstunek w postaci jogurtów Milko oraz mleczek Łaciate. Na deser wszystkie dzieci będą mogły skosztować smacznych lodów firmy Koral.
Organizatorami pikników pod hasłem Dzień Dziecka z Mlekpolem jest Mlekpol (SM) oraz Tetra Pak – koordynator programu Mleko z Klasą. Ubiegłoroczne pikniku zorganizowane przez Mlekpol (SM) z okazji Dnia Dziecka cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bawiło się na nich kilka tysięcy dzieci.