1. Komunikaty

Lactima odświeża szatę graficzną serów topionych w plastrach

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Pod koniec 2018 roku na rynku pojawiły się pierwsze produkty Lactima, w nowej odświeżonej szacie graficznej. Pierwsze na półkach sklepowych w nowej odsłonie pojawiły się sery topione w krążku. Razem z początkiem roku dołącza do nich cała linia serów topionych w plastrach. Wszystkie linie produktowe są obecnie spójne, a same opakowania są nowoczesne, z bardzo jasnym przekazem.

Odświeżeniu wizerunku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna.

Serowe plasterki Lactima idealnie komponują się z kanapkami, zapiekankami lub aromatycznymi tostami. Nadają się także do przygotowania bardziej wymyślnych dań, takich jak francuskie omlety z jajkiem sadzonym i szczypiorkiem, czy tortille z kurczakiem i świeżymi warzywami.

Podstawowa gama serów topionych w plasterkach Lactima to osiem produktów: Gouda, Toast, Emmentaler, Cheddar, Z Mozzarellą, Ze szczypiorkiem, Z Szynką, Z Salami.

Każde opakowanie zawiera osiem indywidualnie zafoliowanych plasterków, dzięki czemu po otwarciu plastry są lśniące, nie tracąc swojego smaku i aromatu. Funkcja wielokrotnego otwierania pozwala na przedłużenie świeżości podczas przechowywania w lodówce. Opakowanie bez problemu mieści się w torebce, teczce czy plecaku, dzięki temu sery topione w plastrach mogą być podstawą drugiego śniadania, oraz innych przygotowywanych poza domem posiłków.

Cena rekomendowana na półce – 2,79 zł za opakowanie 130 g.

Ostatnie wiadomości o firmie