1. Aktualności
  2. Polska

Hochland gotowy na Dzień Sushi

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Dzień Sushi przypada na 18 czerwca. Hochland przygotował specjalnie z tej okazji szeroką promocję serów twarogowych Hochland Cremette oraz Hochland Creamland, rekomendowanych, jako najlepsze spoiwo do rolek sushi.

Od wielu lat jedzenie sushi staje się coraz modniejsze. Dla niektórych osób sushi nie jest tylko zdrowym "jedzeniem", ale czymś więcej, jest stylem życia. Każdy fan sushi znajdzie coś dla siebie. Obecnie występują różne rodzaje tego japońskiego dania. Do najpopularniejszych należą: Nigiri, Miniuramaki, Futomaki, Uramaki oraz Makizushi. Jednym z najważniejszych składników jest ser, który jest sekretem udanego sushi oraz który stanowi spoiwo dla wszystkich składników. Sery Hochland Cremette i Hochland Creamland idealnie nadają się do sushi!

W ramach działań zaplanowanych na Dzień Sushi Hochland przygotował szereg aktywności w intrenecie oraz w prasie fachowej. Będzie reklama inspirującą różnymi rodzajami sushi oraz wypowiedzi z rekomendacjami i komunikacją korzyści serów twarogowych znajdujących się w ofercie Hochland, a przeznaczonych także do sushi. W internecie pojawią się posty ze specjalnie przygotowanymi grafikami na Dzień Sushi. Zachęcamy także do zapoznania się z rekomendacjami Szefów Kuchni na nowym kanale na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCLoGQgVqhGQuRHzq50ltGsA

Hochland Polska działa na polskim rynku od ponad 25 lat i jest obecnie niekwestionowanym liderem w kategorii serów. W Polsce znajdują się dwa zakłady produkcyjne – w Kaźmierzu i Węgrowie, a także biuro w Poznaniu. Hochland, Almette, Valbon, SimplyV to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się szeroka gama produktów, z różnych kategorii, dostępna także dla rynku HoReCa. Wszystkie produkty z oferty Hochland wyróżnia doskonały smak i najwyższa jakość, dzięki najlepszym surowcom i technologiom. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.hochland.pl, www.almette.pl, www.valbon.pl, www.simplyv.pl, www.hochlandprofessional.pl

Ostatnie wiadomości o firmie