1. Aktualności
  2. Polska

Tapflo rozszerza portfolio o kolejną markę, najwyższej klasy, zaworów higienicznych

Źródło: Forum Mleczarskie Biznes
Autor: Monika Czaplicka

Firma Tapflo, realizując deklarację zawar­tą w misji „All about your flow”, nieustan­nie rozwija gamę oferowanych produktów, mając na względzie kompleksowe podej­ście do zagadnień związanych z przepły­wem cieczy. Rosnące wymogi w branży higienicznej w tym również w branży mle­czarskiej, uruchomiły proces pozyskania nowego, profesjonalnego dostawcy, gwa­rantującego wysoką jakość produktów. Fir­ma Tapflo od 2020 r. wprowadziła do ofer­ty zawory higieniczne Cipriani Harrison Valves. Aktualnie ponad 3000 zaworów różnych typów (aseptyczne, klapowe, grzybkowe, mixproof itd.), dostępnych jest bezpośrednio z magazynu firmy Tapflo w Tczewie pod Gdańskiem, co gwarantuje maksymalne skrócenie terminów dostaw.

Cipriani Harrison Valves to światowej kla­sy producent, który od 30 lat z powodze­niem zaopatruje klientów z całego świata, dostarczając swoje produkty na rynek ame­rykański, azjatycki i europejski. Produkty te pozwalają realizować najbardziej skompli­kowane technologicznie procesy.

Wszystkie komponenty w standardzie, posiadają pełną certyfikację higieniczną zgodną z FDA, 3A, EHEDG, a także certy­fikat materiałowy 3.1 wg normy EN10204.