1. Aktualności
  2. Świat

Największy w historii konkurs kulinarny - Almette Fruit inspiruje dalej!

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

22 czerwca ruszył największy w historii kulinarny konkurs blogerski Almette „Taste the summer by Almette Fruit”! Celem akcji jest kolejna inspiracja konsumentów do pozakanapkowych eksperymentów z puszystymi serkami Almette. Zorganizowanie akcji razem z blogerami pozwala nie tylko puścić wodze kulinarnym fantazjom. Do wspólnej zabawy zaproszono 10 topowych blogerek kulinarnych.


W pierwszym etapie akcji każda blogerka organizuje na swoim blogu konkurs kulinarny dla internautów na najlepsze danie z Almette Fruit. Zwycięzcy tego etapu zdobędą nie tylko cenne nagrody, ale również miejsce w finałowych drużynach, które zmierzą się w wielkim kulinarnym turnieju „Taste the summer by Almette Fruit”. Finałowy turniej będzie rozgrywany w największym w Polsce, profesjonalnym studiu kulinarnym Food Lab Studio i transmitowany na żywo na YouTube. Turniej poprowadzi znany kucharz David Gaboriaud. Zwycięzcy wygrają wspaniałe nagrody i specjalną, inspirującą kolację z Davidem Gaboriaud.
Konkursy na blogach oraz finałowy turniej będą wsparte silną kampanią reklamową w Internecie: w mediach społecznościowych oraz na największych serwisach kulinarnych.
Akcja potrwa miesiąc i trafi do ponad 7 milionów internautów!
Na www.almette.pl/konkurs2015 będzie można śledzić zmagania drużyn blogerów i znaleźć wspaniałe przepisy z Almette Fruit!
Za kreację i realizację konkursu „Taste the summer by Almette Fruit” odpowiada agencja Grasp Group.