Branża Mleczarska 100 Firm

Komunikaty prasowe kraj (wszystkich: 2225, strona 3 z 149)

Poniższe informacje prasowe pochodzą od producentów, dostawców usług i handlu. Portal forummleczarskie.pl nie dokonuje w nich ingerencji poza możliwymi skrótami dla tekstu tudzież ograniczeniami wyznaczanymi przez ilość zdjęć

© sertop

Otul się ciepłym kocem – konkurs Sertop na Facebooku

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-12-01 13:05:20

Tyski producent serków topionych zaprasza na swoim fanpage @SertopTychy do jesiennego konkursu, który potrwa do 7 grudnia br.

Każdy, kto zamieści w komentarzu pod postem konkursowym przepis na danie z użyciem serka topionego lub smażonego marki Sertop, ma szansę wygrać jeden z trzech, cieplutkich kocy, idealnych na chłodne dni!

Regulamin znajduje się https://tiny.pl/7sh14.

czytaj więcej »

Hochland Creamland – kremowy ser twarogowy o szerokim zastosowaniu w gastronomii

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2020-11-25 09:57:25

Hochland Creamland to nowość w ofercie produktów Hochland Professional dedykowanych dla gastronomii i klientów B2B. Kremowy ser twarogowy Hochland Creamland ma szerokie zastosowanie i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Produkt jest gotowy do użycia, ma uniwersalny smak i gładką konsystencję. To świetna propozycja do przekąsek i deserów, łatwo łączy się z innymi składnikami. Doskonała smarowność i stabilność czyni go dobrym serem także do sushi. Hochland Creamland jest także idealnym serem do kanapek, past twarogowych oraz serników.

czytaj więcej »

Z Mlekovitą zadbaj o bliskich w Święta – Grupa Mlekovita uruchamia sprzedaż zestawów produktowych

Źródło: Grupa Mlekovita   Dodano: 2020-11-24 15:31:28

Mimo trudnej i nietypowej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa, również w tym roku kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem Polacy zaczynają już myśleć o przygotowaniach do świąt. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi Mlekovita, która proponuje im najwyższej jakości produkty, niezbędne do przygotowania świątecznych potraw, w tym wypieków. Zarówno w swoich stacjonarnych sklepach firmowych Mlekovitka, jak i w sklepie internetowym mlekovitka.pl, firma oferuje także zestaw świąteczny, zapakowany w elegancki kuferek, zawierający duży wybór mlecznych smakowitości dla całej rodziny.

– Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Mlekovita przygotowała dla klientów i konsumentów szereg promocji, które dostępne będą zarówno w hurtowniach, jak i sklepach firmowych Mlekovitka. Jak co roku, tradycyjnie oferujemy także możliwość zakupu zestawu produktów w eleganckim kuferku prezentowym. To doskonały pomysł na prezent dla bliskich, pracowników lub kontrahentów. Specjalne niespodzianki przygotowaliśmy również dla klientów korzystających z zakupów on-line. W uruchomionych w ostatnich tygodniach dwóch sklepach internetowych – sba.com.pl i mlekovitka.pl – czekają atrakcyjne oferty i promocje na wybrane artykuły z naszego liczącego ponad 1000 produktów asortymentu – mówi Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński. W sklepie mlekovitka.pl wśród proponowanych upominków można znaleźć również wyjątkowe rękodzieła: wykonane ręcznie szydełkowe anioły. Świątecznych prezentów dla aktywnych – produktów o wysokiej zawartości białka – szukać można zaś w sklepie sba.com.pl.

czytaj więcej »

Grupa Polmlek: Capresi serek śmietankowy ze szczypiorkiem i cebulą

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-11-24 09:31:41

Grupa Polmlek poszerza linię serków śmietankowych w plastrach o kolejny smak, który na pewno zasmakuje każdemu. Delikatnie wyczuwalna nuta szczypiorku i cebuli połączona ze śmietankowym smakiem serka to doskonała propozycja na kanapki. Można również przygotować smaczne, karnawałowe przekąski, układając plastry serka na krakersach lub pumperniklu i ozdabiając plasterkami ogórka lub pomidorkami koktajlowymi.

Smaczne i efektowne!

czytaj więcej »

© mlekpol (sm)

Mlekpol (SM): Łaciate ma 25 lat!

Źródło: Mlekpol (SM)   Dodano: 2020-11-19 07:59:00

W 1995 roku mleczarnia Mlekpol (SM), jako pierwsza w Polsce, wprowadziła do sprzedaży mleko UHT pod nazwą Łaciate. Przez lata codziennie towarzyszyło ono konsumentom i stało się dzięki temu produktem rozpoznawalnym, cenionym i pozytywnie odbieranym. Marka od 25 lat nieustannie rozwija się, aby sprostać potrzebom rynku. Z tej okazji Łaciate przygotowało działania, za pomocą których wraz z konsumentami, mogło świętować jubileusz.

czytaj więcej »

Łowicz (OSM): Osełka Bez Deka Mleka

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-11-18 20:14:24

Spółdzielnia Łowicz (OSM) nie zwalnia tempa w rozbudowie oferty marki Bez Deka Mleka. Nowością jest wegańska Osełka Bez Deka Mleka w dwóch wariantach: o smaku maślanym oraz z solą i czosnkiem. Idealna na kanapki i do smażenia. Bogata w witaminy z grupy B, w tym B12 i kwas foliowy. Bez soi, glutenu, laktozy i oczywiście bez deka mleka. Produkty certyfikowane przez V-Label.

czytaj więcej »

© hochland polska

Nowy Dyrektor Finansowy w Hochland Polska

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2020-11-09 10:14:07

Tomasz Lewandowski został od 1 listopada 2020 r. powołany na stanowisko nowego Dyrektora Finansowego w Hochland Polska. Tomasz Lewandowski dołączył do Grupy Hochland w listopadzie 2019 roku na stanowisko Menadżera Controllingu. Posiada tytuł magistra finansów międzynarodowych i miał możliwość doskonalić swoją wiedzę w różnych obszarach finansów i logistyki. Przed dołączeniem do Hochland ponad 16 lat pracował w firmie Wrigley/Mars, gdzie zajmował się miedzy innymi integracją biznesów Wrigley i Mars.

czytaj więcej »

© hochland polska

Godło „Doceń polskie” dla produktów Hochland Polska

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2020-11-03 11:22:01

Ser Kremowy Hochland, Naturalnie, że pyszny! Gouda oraz Almette puszysty serek twarogowy bez laktozy śmietankowy otrzymały certyfikaty „Doceń polskie” przyznawane w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego „Doceń polskie”. Oba produkty zdobyły maksymalne noty we wszystkich kategoriach i przyznano im najwyższy Laur Programu – Godło „Doceń polskie Top Produkt”.

– To dla nas duże wyróżnienie, a zarazem mobilizacja do dalszej pracy. Jesteśmy dumni, że oba zgłoszone przez nas produkty uzyskały maksymalne możliwe noty i najwyższe wyróżnienie. Godło „Doceń polskie” potwierdza najwyższą jakość naszych serów – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – To dowód na to, że nasze strategie, tj. stawianie na lokalnych dostawców i sprawdzonych partnerów biznesowych oraz przykładanie ogromnej wagi do jakości i pochodzenia surowców, sprawdzają się – dodaje.

czytaj więcej »

Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas © bnp paribas

BNP Paribas: Jeden kredyt, wiele możliwości

Źródło: BNP Paribas   Dodano: 2020-11-02 09:43:31

Tylko do końca roku rolnicy i przetwórcy rolno-spożywczy mogą ubiegać się o kredyty obrotowe z gwarancją FGR i dopłatą BGK na preferencyjnych warunkach. Warto skorzystać, bo profitów jest sporo.

Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas

Pierwotnie BGK nie zakładał, że gwarancja FGR będzie stosowana jako zabezpieczenia finansowania działalności bieżącej?

W ubiegłym roku w Banku Gospodarstwa Krajowego został utworzony Fundusz Gwarancji Rolnych (FGR) do wsparcia w dostępie do finansowania gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw przetwórstwa rolno-spożywczego (MŚP). Dzięki umowie z BGK rozpoczęliśmy oferowanie kredytów inwestycyjnych i powiązanych z kredytów obrotowych zabezpieczonych gwarancją FGR. Pandemia spowodowała, że BGK zaproponował wdrożenie, za pośrednictwem banków, nowej formy kredytu obrotowego (odnawialnego lub nieodnawialnego) zabezpieczonego gwarancją FGR oraz z dopłatą do oprocentowania na poziomie 2 p.p. w pierwszym roku od uruchomienia środków. Dodatkowo kredyt zabezpieczony jest w wysokości 80% (gwarancje BGK), co pozwala na nieangażowanie majątku gospodarstwa czy firmy na zabezpieczenie tego kredytu.

czytaj więcej »

© optiflow

OptiFlow: Dynamiczny rozwój pomimo pandemii

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-11-02 07:55:49

Pomimo dużych wyzwań postawionych firmom w roku 2020 poprzez rozprzestrze­nianie się w Europie choroby Covid-19, OptiFlow nie tylko nie zwalnia tempa swo­jego dynamicznego rozwoju, ale wręcz przyspiesza. Rozważne zarządzanie zaso­bami firmy procentuje i pozwala zwiększać udziały w rynku jak również przeznaczyć środki na zwiększanie zatrudnienia w cza­sach, w których wiele firm walczy o utrzy­manie stanowisk pracy. – Dzięki wytrwałej pracy udaje nam się przekonywać coraz więcej firm do skorzystania z urządzeń na­szych sprawdzonych partnerów, których reprezentujemy w Polsce.

czytaj więcej »

Jana (ŚSM): Gzik

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-10-30 07:19:10

Gzik – jest to serek twarogowy z dodatkiem cebuli, szczypiorku oraz przypraw. Gzik w Wielkopolsce to tradycyjna potrawa, przy­rządzana ze zmielonego twarogu, który następnie miesza się z do­datkiem kwaśnej śmietany, cebuli oraz soli na jednolitą masę. Tak przyrządzony gzik podawany był (i jest nadal) jako dodatek do ziemniaków w mundurkach. Gzik ze spółdzielni Jana (ŚSM) jest kontynuacją tradycyjnej potrawy spożywanej na terenie Wielkopol­ski.

czytaj więcej »

Kuchnia bez resztek w kalendarzu Hochland Polska 2021

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2020-10-27 09:18:50

Wystartowała dystrybucja nowej edycji kalendarza firmowego Hochland Polska na 2021 rok. „Kuchnia bez resztek, czyli zero waste z Hochland” – bo właśnie taki ma tytuł kalendarz firmowy Hochland Polska - to 12 autorskich pomysłów kulinarnych na gotowanie bez resztek, przypisanych kolejnym miesiącom, wykonanych i sfotografowanych przez Pracowników Hochland Polska, w ramach czternastej edycji konkursu fotograficznego.

Najciekawsze prace i finalistów wyłoniła profesjonalna komisja jurorów. Zgłoszone prace, zarówno kreatywne przepisy zgodne z ideą zero waste, jak i rewelacyjne zdjęcia wykonanych potraw były na bardzo wysokim poziomie!

czytaj więcej »

© sertop

Sertop: Serek wzbogaca smak warzyw

Źródło: Sertop / PR Club   Dodano: 2020-10-26 14:55:02

– Codzienna porcja warzyw jest podstawą zdrowej diety – mówi Aneta Będkowska Marketing Manager w Sertop. – Co warto do nich dodać, aby wzbogacić ich smak? Z pewnością dobre mieszanki przypraw, dzięki którym za każdym razem uzyskamy inny wymiar smaku oraz pyszne dodatki takie jak np. serek topiony, który można skroić w kostkę i dodać do sałatki, podgrzać na ciepło lub zapiec w warzywnej zapiekance czy połączyć z mlekiem, tworząc gęsty serowy sos, którym można polać ugotowane na parze brokuły lub marchew.

czytaj więcej »

Łowicz (OSM): Yogoat Drink – napój owsiany

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-10-26 07:50:07

Mleczarnia Łowicz (OSM) poszerza ofertę swojej wegańskiej marki Bez Deka Mleka o Yogoat Drink owsiany do picia, doskonały jako przekąska w ciągu dnia. Bez soi, laktozy, bez dodatku cukru – sa­charozy, słodzony tylko owocami. Bogaty w kultury bakterii jogur­towych, w tym BB-12, błonnik z korzenia cykorii, witaminy z grupy B, kwas foliowy. Zawiera białko bobu. Dostępny w 4 niebanalnych połączeniach polskiego owsa z brzoskwiami, pieczonym jabłkiem, truskawkami z rabarbarem oraz jagodami.

czytaj więcej »

Piątnica (OSM): Koktajle z białkiem serwatkowym z mocnym wsparciem digital

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2020-10-23 10:09:38

Nowość w ofercie Piątnica (OSM) – Koktajle z białkiem serwatkowym – od 22 października wspierana jest kampanią digital oraz działaniami w social media. Intensywna komunikacja ma na celu promocję produktów oraz edukację w zakresie ich niezwykłych właściwości. Na potrzeby akcji powstała także strona WWW, na której znaleźć można cenne informacje na temat Koktajli, określanych jako „cud natury z Piątnicy”.

Produkty Piątnica (OSM) od wielu lat cieszą się zaufaniem konsumentów, którzy doceniają ich wysoką jakość i prosty, czysty skład. Koktajle z białkiem serwatkowym to zupełnie nowa kategoria produktów na rynku, wprowadzona do oferty Piątnica (OSM) wiosną br.

czytaj więcej »

copyright
Nathusius Investments Sp. z o.o. © 2008-2021
02-920 Warszawa
ul. Powsińska 23/6
tel.: 22 642 43 12, fax: 22 642 36 25

Serwis www.forummleczarskie.pl wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji, które pozwalają lepiej adaptować stronę do potrzeb i preferencji Czytelników oraz budować statystyki dotyczące oglądalności. Cookies można wyłączyć w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki internetowej. Brak takiej zmiany oznacza możliwość zapisu w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności. Zamknij