100 wydanie Forum Mleczarskie Handel
Aktualności kraj Aktualności świat Komunikaty prasowe
Raporty Wywiady Galerie
więcej...
Kampanie Firmy Produkty
Podręcznik serowy ABC Nabiału Kontakt

Komunikaty prasowe kraj - przetwórcy (strona 22 z 26)

Poniższe informacje prasowe pochodzą od producentów, dostawców usług i handlu. Portal forummleczarskie.pl nie dokonuje w nich ingerencji poza możliwymi skrótami dla tekstu tudzież ograniczeniami wyznaczanymi przez ilość zdjęć

Czarnków (OSM): Deser ryżowy Czaruś – śmietankowy, bez wsadu smakowego

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2017-10-04 08:07:18

Nowy rodzaj Czarusia to uzupełnienie asortymentu dla konsumentów lubiących czysty ryż na mleku, niemogących spożywać produktu w wersjach smakowych z różnych względów, a także osób lubiących eksperymentować z łączeniem smaków. Deser ryżowy Czaruś na mleku to także idealna alternatywa do tworzenia smaków, które w normalnej produkcji nie są możliwe – nie każdy wsad chce „współpracować” na dłuższa metę w jednym opakowaniu z ryżem. Nowy produkt to słodka, mleczna przekąska, będąca źródłem wysokiej jakości lekkostrawnego białka; jest to produkt bez GMO. Deser w opakowaniu zamykanym platynką. Waga netto 150 g.

czytaj więcej »

© coexpan

Coexpan włącza się do projektu EPS-SURE Project aby poddawać opakowania recyklingowi

Źródło: Coexpan   Dodano: 2017-10-03 09:50:42

Projekt koordynowany przez Cicloplast obejmuje obecnie firmy: Coexpan, ANAPE, El Corte Inglés i Total Petrochemicals Iberica. Firmy te uczestniczą w projekcie sygnowanym przez Komisję Europejską, która przeznaczyła na cele projektu w latach 2017-2020 budżet 1,5 mln euro w ramach programu Life + EPS-SURE.

czytaj więcej »

© mlekovita

Fabryka Proszków Mlecznych Mlekovita Top Inwestycją Polski Wschodniej 2017!

Źródło: Grupa Mlekovita   Dodano: 2017-10-02 09:41:14

Podczas uroczystej Gali, wieńczącej pierwszy dzień (27 września 2017 r.) IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego, zostały uhonorowane najlepsze inwestycje Polski Wschodniej. Tytuł Top Inwestycji Polski Wschodniej 2017 otrzymała realizowana przez Mlekovitę budowa Fabryki Proszków Mlecznych w centrali Grupy w Wysokiem Mazowieckiem.
Głównym kryterium oceny zgłoszonych inwestycji jest ich efekt prorozwojowy, ale jury bierze pod uwagę też: rozmach inwestycji w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, współpracę z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji, montaż finansowy (koncesja, kredyt, dotacja, PPP etc.) oraz aktywne gospodarowanie majątkiem. Spośród zgłoszonych inwestycji – w oparciu o powyższe kryteria – powstała lista nominowanych, z której wyłoniono laureatów konkursu.

czytaj więcej »

Olma: Nowości z serii serów długodojrzewających

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2017-10-02 08:08:49

BIO Olmin wyprodukowany z certyfikowanego bio mleka, pochodzącego z ekologicznych gospodarstw oraz OlBrie (młodszy brat Olmina). Charakteryzują się bardzo delikatnym, śmietankowym smakiem. Jako sery dojrzewające mają z każdym dniem inną konsystencję i inny smak, dzięki czemu konsument ma możliwość wyboru formy, którą preferuje – od zwartej w pierwszych dniach, po płynną w ostatniej fazie dojrzewania. Idealne jako dodatek do świeżego pieczywa lub jako przekąska.

czytaj więcej »

© mlekovita

Mlekovita Promotorem Polskiej Gospodarki

Źródło: Grupa Mlekovita   Dodano: 2017-09-29 11:39:27

28 września 2017 roku podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wyróżniła Mlekovitę tytułem „Promotor Polskiej Gospodarki”.
Fundacja „Teraz Polska” tytułem „Promotor Polskiej Gospodarki” promuje ludzi i firmy działające lub wywodzące się z danego regionu, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek naszego kraju.

czytaj więcej »

Prezes Dariusz Sapiński, drugi od lewej; © mlekovita

Mlekovita uhonorowana aż 17 nagrodami podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2017!

Źródło: Grupa Mlekovita   Dodano: 2017-09-27 10:10:17

Podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2017 Mlekovita otrzymała aż 6 Złotych Medali oraz statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, a także 9 znaków Poznaj Dobrą Żywność oraz Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit” Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.
Mlekovita od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej Polagra Food organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których historia sięga roku 1921. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki Mlekovita. Wydarzenie to jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

czytaj więcej »

© hochland polska

Kremowe sery Hochland. Test jakości i smaku zaliczony! – nowa kampania z Anną Guzik

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2017-09-27 09:51:57

Naturalność i jakość składników jest dla marki Hochland równie ważna co doskonały smak serów. Zgodnie z tą zasadą zaprojektowane zostały nowe opakowania kremowych serów topionych Hochland, a także przygotowano nową kampanię marketingową.
Nowe, nowoczesne opakowania wyraźnie pokazują, że kremowe sery Hochland powstają z naturalnych składników, nie zawierają konserwantów oraz sztucznych barwników. Zachęcają również do odkrywania umieszczonych na nich inspiracji kulinarnych – czasami zaskakujących, zawsze pysznych przepisów na dania z zastosowaniem kremowych serów w domowej kuchni.

czytaj więcej »

© aleksandra koryl

5 Hochland Półmaraton już za nami!

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2017-09-27 08:52:27

W minioną niedzielę, 24 września, areną biegowego święta został Kaźmierz pod Poznaniem, siedziba firmy Hochland Polska. Trasy tegorocznych biegów oraz marszu – 5 Hochland Półmaratonu Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking zostały udoskonalone. W tym roku wszyscy uczestnicy mieli przyjemność pokonać tamę w Radzynach. Obie trasy liczyły jedną pętlę. Pyrlandzka Dycha i marsz Nordic Walking biegły i maszerowały tą samą trasą.

czytaj więcej »

© sertop

Sertop z kolejnymi nagrodami

Źródło: Sertop / PR Club   Dodano: 2017-09-24 17:11:15

Podczas tegorocznej V edycji Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie tyski producent serków topionych zdobył kolejne, dwie nagrody: „Serowego Króla” – w kategorii serów topionych za zestaw serków topionych: śmietankowy, śmietankowy ziołowy z czosnkiem, śmietankowy z kolorowym pieprzem oraz „Hit Twarogowy” za zestaw twarogowych serków topionych Delisia przyznany przez Rektora UWM. – Nagrody te są dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem doskonałej jakości naszych produktów – mówi Aneta Będkowska, Marketing Manager w firmie Sertop.

czytaj więcej »

Spektakl smaków na Polagrze. Mlekpol (SM) zaprasza na kulinarne show

Źródło: Mlekpol (SM)/V5   Dodano: 2017-09-21 10:53:28

Omlet serowy z grzybami i świeżymi ziołami, francuskie tosty z twarogiem, solonym karmelem i bakaliami, Smoothi truskawkowe z mięta i czerwonym pieprzem – to tylko kilka z kulinarnych atrakcji, których będzie można spróbować odwiedzając stoisko Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol podczas Międzynarodowych Targów Polagra Food w dniach 24-28 września.

czytaj więcej »

Czarnków (OSM): Coraz więcej produktów bez GMO

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2017-09-14 08:34:46

Deser Zuzia o smaku śmietankowym i śmietankowo-czekoladowym to produkt ze skrobi niemodyfikowanej oraz z mleka od krów karmionych paszami bez GMO, a Juliko to serek śmietankowy także z mleka bez GMO. Są to dwa topowe produkty o czystej etykiecie mleczarni Czarnków (OSM). Naturalne, proste w składzie i pyszne.

czytaj więcej »

Grupa Mlekovita: Polski mix tłuszczowy do smarowania 68%

Źródło: Forum Mleczarskie Handel   Dodano: 2017-09-12 08:09:37

Miksy tłuszczowe do smarowania to kategoria z rosnącym potencjałem sprzedaży. Powstały z myślą o tym, by połączyć w jednym produkcie zalety dwóch. Grupa Mlekovita, aby sprostać takim oczekiwaniom rynku i konsumentów, wprowadza na rynek nowość:
Polski mix tłuszczowy do smarowania 68%, który zawiera 50% tłuszczu mlecznego, dzięki
któremu produkty nabierają smaku bardziej zbliżonego do smaku tradycyjnego masła, oraz 18% roślinnego oleju rzepakowego, jednego z najzdrowszych olejów na świecie.
Gramatura: 200 g.

czytaj więcej »

Sertop – Szkolna Śniadaniówka!

Źródło: Sertop / PR Club   Dodano: 2017-09-11 11:52:50

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego tyski producent serków topionych zorganizował na swoim fanpage kolejny konkurs. Każdy, kto w komentarzu pochwali się zdjęciem swojego śniadania z wizerunkiem produktu marki, będzie miał szansę wygrać jedną z dziesięciu, spersonalizowanych śniadaniówek. Konkurs trwa do 17 września. Regulamin konkursu: http://ow.ly/AsP330ePIBu

czytaj więcej »

Pierwszy w Polsce certyfikat non GMO wg standardu VLOG dla Hochland Polska

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2017-09-11 11:49:32

Firma Hochland Polska w dniu 28 lipca 2017, na podstawie przeprowadzonego procesu certyfikacji obejmującego łańcuch dostaw otrzymała pierwszy w sektorze mleczarskim w Polsce certyfikat na zgodność ze standardem VLOG.
Certyfikat VLOG dotyczy produktów pochodzenia zwierzęcego: jajek, mleka, mięsa. Ma również zastosowanie dla zbóż, warzyw i owoców. Jego posiadanie oznacza, że z procesu produkcyjnego firmy wyeliminowano wszystkie składniki, które mogą zawierać GMO. Produkty finalne są wolne od organizmów modyfikowanych genetycznie. Ponadto wykluczono również z cyklu karmienia zwierząt pasze, które mogą zawierać GMO.

czytaj więcej »

Ryki (SM) rozpoczynają kampanię reklamową

Źródło: Ryki (SM)   Dodano: 2017-09-08 15:49:43

Rycki Edam – Jakość i Tradycja – spoty z takim tytułem rozpoczynają kolejną kampanię medialną mleczarni Ryki (SM) w mediach ogólnopolskich. Kampania realizowana jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

czytaj więcej »

copyright
Nathusius Investments Sp. z o.o © 2008-2020
02-920 Warszawa
ul. Powsińska 23/6
tel: 22 642 43 12, fax: 22 642 36 25

Serwis www.forummleczarskie.pl wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji, które pozwalają lepiej adaptować stronę do potrzeb i preferencji Czytelników oraz budować statystyki dotyczące oglądalności. Cookies można wyłączyć w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki internetowej. Brak takiej zmiany oznacza możliwość zapisu w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności. Zamknij