Branża Mleczarska 100 Firm

Dziękujemy Przyjaciołom i Czytelnikom

Agnieszka Maliszewska, Sekretarz i Dyrektor PIM, Wiceprzewodnicząca COGECA
Agnieszka Maliszewska,
Sekretarz i Dyrektor PIM, Wiceprzewodnicząca COGECA

W dobie niezliczonej ilości informacji poszukujemy tych rzetelnych i sprawdzonych, będących odpowiedzią na nurtujące nas pytania. Niezwykle cenne stają się te dedykowane konkretnej branży. Forum Mleczarskie od wielu lat angażuje się w rozwijanie i zacieśnianie współpracy z przedstawicielami sektora mleczarskiego. Wkładając ogrom pracy oraz kierując się doskonałym wyczuciem potrzeb odbiorców tworzycie wyjątkowe źródło informacji dla szeregu spółdzielni i zakładów mleczarskich, przedsiębiorców i handlowców. Wasze publikacje są nieocenionym wsparciem dla osób związanych z mleczarstwem, są również miarodajnym zbiorem danych i opinii o branży mleczarskiej, służące umacnianiu jej pozytywnego wizerunku, ukazujące jej ciągły rozwój i innowacyjność.

Wierzę, że praca, którą włożyliście w budowanie Waszej marki pozwoli cieszyć się sukcesem nie tylko Wam, ale wszystkim, z którymi tak chętnie dzielicie się swoją wiedzą i doświad­czeniem. Doceniając Państwa kompetencje i rzetelność oraz oddanie, z jakim od szeregu lat działacie na rzecz branży mleczarskiej, pragnę serdecznie pogratulować setnego wydania magazynu i życzę dalszego tak wspaniałego zaangażowania na rzecz sektora mleczarskiego.

Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu w mleczarni Mlekpol (SM)
Dorota Grabowska,
Kierownik Działu Marketingu w mleczarni Mlekpol (SM)

Nasza długoletnia współpraca z Forum Mleczarskim pokazuje, że obie strony są bardzo zadowolone z jej przebiegu i chcą ją kontynuować. W kontakcie z mediami kluczowe jest opracowanie wspólnej drogi komunikacyjnej, prowadzącej do osiągnięcia określonych celów. Te założenia można zrealizować tylko dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz zaangażowaniu. Tymi właśnie wartościami kieruje się Forum Mleczarskie, dlatego nasza współpraca układa się zgodnie i harmonijnie.

Zaufanie stanowi fundament wzajemnych relacji i trudno wyobrazić sobie budowanie współpracy bez przekonania o rzetelności partnera. Nasze wieloletnie działania pokazują, że Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol oraz Forum Mleczarskie tworzą ludzie pełni pasji, którzy doceniają wzajemną wymianę doświadczeń i wiedzy. Z kolei elastyczność współpracy pozwala na realizację celów obu stron i wspólne podążanie w kierunku rozwoju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje rozszerzenia relacji, zwłaszcza w aspektach, które przyczyniają się do rozwoju polskiej branży mleczarskiej. Efektywna współpraca możliwa jest poprzez wzajemne inspirowanie się, w ten sposób jesteśmy w stanie wypracowywać najlepsze rozwiązania, satysfakcjonujące obie strony.

Aneta Będkowska, Marketing Manager w firmie Sertop
Aneta Będkowska,
Marketing Manager w firmie Sertop

Istotne informacje z branży mleczarskiej, bieżące informacje z kraju i ze świata, wywiady z Prezesami firm, kampanie reklamowe – to wszystko sprawiło, że Forum Mleczarskie stało się najistotniejszym źródłem informacji i tym samym liderem rynku mleczarskiego w Polsce. To właśnie u Was każdy czytelnik branżowy może znaleźć potrzebne mu informacje dotyczące aktualnej sytuacji na rynku i wszystkiego, co ma wpływ na naszą działalność – czyli działalność producentów wyrobów mleczarskich.

Dzięki Waszym działaniom możemy być nie tylko widoczni w branży, lecz także podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego, co aktualnie dzieje się na rynku nabiałowym. Dziękujemy za to, że jesteście, że nas wspieracie oraz za to, że podejmujecie czasem trudne tematy, z którymi musimy się zmierzyć.

Gratulujemy 100. wydania magazynu Forum Mleczarskie i cieszymy się, że przez ostatnie lata mogliśmy przyczynić się do rozwoju tego najważniejszego w Polsce wydawniczego przemysłu mleczarskiego! Życzymy kolejnych sukcesów!

Waldemar Broś, Prezes Zarządu KZSM Zw. Rew.
Waldemar Broś,
Prezes Zarządu KZSM Zw. Rew.

Z okazji jubileuszowego, 100. numeru Forum Mleczarskiego, chciałbym złożyć całej Redakcji i wszystkim ludziom zaangażowanym w wydawanie periodyku, najlepsze życzenia i wyrazy uznania. Trudno uwierzyć, że minęło już 16 lat, od kiedy wydano pierwszy numer. To nie tylko długi okres obecności Forum Mleczarskiego na rynku prasowym, ale i spory kawałek historii polskiego mleczarstwa. Od tamtego czasu stale obserwujemy rozwój naszej gospodarki, rolnictwa i przemysłu mleczarskiego, a Forum Mleczarskie cały czas było i jest przy tym obecne, z pasją i profesjonalizmem informujące i komentujące zachodzące na naszych oczach zmiany.

Przez ten czas przedstawiciele magazynu Forum Mleczarskie zbudowali i z zaangażowaniem podtrzymują kontakty z podmiotami działającymi w branży mleczarskiej. Jako Prezes Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego, pamiętam stałą obecność tego czasopisma zawsze blisko najważniejszych wydarzeń branżowych. Dziennikarze Forum Mleczarskiego byli zawsze obecni na najważniejszych targach i konferencjach. W szczególności dziękuję wydawnictwu za obecność, wsparcie i rzetelną infor­mację, publikowaną corocznie w związku z organizowanymi przez KZSM Zw. Rew. targami mleczarskimi Mleko-Expo w Warszawie.

Regularnie czytając publikacje przekonałem się, że wydawnictwo to walnie przyczynia się do promocji spożycia mleka i jego przetworów w naszym społeczeństwie. Spełnia również niebagatelną rolę informacyjną, wspomagając podmioty działające na tym pełnym wyzwań rynku w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Otwierając każdy kolejny numer Forum Mleczarskiego mam pewność, że czasopismo to zawsze będzie wspierać rodzimą produkcję i polskich przetwórców a także pozostanie ważną częścią krajobrazu branży mleczarskiej.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska
Jacek Wyrzykiewicz,
PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

100. numer magazynu handlowego Forum Handel Mleczarskiego to duże osiągnięcie, którego w imieniu Hochland Polska serdecznie gratuluję. Hochland Polska współpracuje z Forum Mleczarskim od 2003 roku, praktycznie od samego początku. Minione 16 lat oceniamy bardzo dobrze, czego najlepszym dowodem jest właśnie odnawianie i kontynuacja współpracy.

Z dużym sentymentem wracam do regularnych naszych spotkań z przedstawicielami redakcji i wydawnictwa. Zarówno w ramach konferencji prasowych, warsztatów kulinarnych, premier produktowych, eventów okolicznościowych, wyjazdów studyjnych czy wreszcie bardzo kameralnych spotkań – to za każdym razem wymiana cennych uwag, skarbnica wiedzy i autentyczna przyjemność.

Forum Mleczarskie swój sukces rynkowy zawdzięcza przede wszystkim doświadczeniu w budowaniu fachowego i merytorycznego kontaktu z branżą mleczarską. Tytuł nieustannie wspiera handlowców wiedzą o pełnowartościowych i innowacyjnych produktach mleczarskich.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, a do portfela marek należą najpopularniejsze sery – Hochland, Almette, Valbon. Jesteśmy dla detalistów w Polsce wartościowym markowym liderem rynku. Na łamach Forum Mleczarskiego dzielimy się z Czytelnikami informacjami na temat produktów, nowości, aktualnych działań marketingowych. Dzielimy się też wiedzą i komentujemy wszystkie znaczące wydarzenia w branży. Z zainteresowaniem śledzę rozwój wydawnictwa, cały czas kibicuję i trzymam kciuki za pomyślność! Z okazji pięknego jubileuszu życzę, aby Forum Mleczarskie wpisywało się dalej, jako stały element rynku czytelniczego mimo przejściowych mód i innych zjawisk społecznych, abyśmy mogli świętować wspólnie kolejne, równie udane jubileusze!

Stanisław Jamiołkowski, Prezes Zarządu w mleczarni Mońki (MSM)
Stanisław Jamiołkowski,
Prezes Zarządu w mleczarni Mońki (MSM)

Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach należy do grona najnowocześniejszych zakładów mleczarskich w Polsce, jednocześnie funkcjonując na rynku już prawie 50 lat. Bogate doświadczenie sprawia, że bardzo cenimy sobie współpracę z partnerami, którzy rozumieją nasz sposób działania, obrany kierunek, a jednocześnie szanują tradycję, z którą mocno się utożsamiamy. Z magazynem Forum Mleczarskie Handel mamy przyjemność współpracować już od wielu lat. Redakcja jest świadkiem zmian, które następują w naszej Spółdzielni – zarówno tych mniejszych, jak i większych (np. zmianie logotypu). Miły kontakt, profesjonalna obsługa i wsparcie w dotarciu do odpowiedniej grupy odbiorców – te standardy od lat są utrzymywane.

Doświadczenie wynikające ze współpracy z magazynem Forum Mleczarskie Handel pozwala nam z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest on solidnym partnerem biznesowym i z pewnością utrzymamy naszą dalszą współpracę.

Andrzej Chomyszczak, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w mleczarni Łowicz (OSM)
Andrzej Chomyszczak,
Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w mleczarni Łowicz (OSM)

Na wstępie chcielibyśmy pogratulować Państwu okrągłego, setnego jubileuszu. Za Państwem wiele pracy i starań włożonych w rozwój pisma, które dzisiaj jest jednym z topowych tytułów branżowych. Gratulujemy.

Z Forum Mleczarskim współpracujemy już 11 lat i z pełnym przekonaniem uznajemy tę współpracę za owocną, opartą na fundamencie szacunku, partnerstwa, postawy profesjonal­nej i biznesowej. Tytuł szczególnie cenimy za merytoryczne wsparcie i podejście do wszystkich poruszanych zagadnień i tematów. Osiągnięcia naszej Mleczarni zawsze były przyjmowane z entuzjazmem, emitowane na łamach pisma i traktowane jako wspólny sukces. Forum Mleczarskie jest fantastycznym obserwatorem rynku, z niezwykłą starannością przykłada się do swojej misji, którą jest rzetelna informacja. Niezaprzeczalnie przyświeca Państwu etyka pracy i współ­praca oparta na relacjach partnerskich. Życzymy Państwu kolejnych lat sukcesów!

Aleksandra Makowska, Marketing Manager w Temar (PPH)
Aleksandra Makowska,
Marketing Manager w Temar (PPH)

Firma Temar jest firmą o wyłącznie polskim i prywatnym kapitale, prowadzoną od trzech pokoleń. Dociera do każdego miejsca na terenie całej Polski oraz krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia) i CEE. Zaopatruje największe polskie i zachodnioeuropejskie sieci handlowe oraz specjalistyczne hurtownie nabiałowe.

Firma Temar od ponad 16 lat regularnie współpracuje z Forum Mleczarskim. Dotychczasowa współpraca wpłynęła PR-owo korzystnie na wdrażane rozwiązania i prowadzone działania na rynku polskim. Dzięki współpracy z Forum Mleczarskim możliwość dalszego budowania wizerunku w segmencie firm top dystrybucji jest zgodna z założeniami polityki firmy i na pewno będzie kontynuowana. W niedalekiej przyszłości firma Temar planuje wiele innowacyjnych działań odpowiadających na potrzeby komplementarnego rynku.

copyright
Nathusius Investments Sp. z o.o. © 2008-2021
02-920 Warszawa
ul. Powsińska 23/6
tel.: 22 642 43 12, fax: 22 642 36 25

Serwis www.forummleczarskie.pl wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji, które pozwalają lepiej adaptować stronę do potrzeb i preferencji Czytelników oraz budować statystyki dotyczące oglądalności. Cookies można wyłączyć w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki internetowej. Brak takiej zmiany oznacza możliwość zapisu w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności. Zamknij